Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi.

Yeni insanlarla tanışmak istiyorum kim bilir belki oradan ciddi bir ilişki kurabilirim, yalnızlıktan çok sıkıldım. Birçok site biliyorum fakat mesaj göndermede gold üyelik istiyor. Sizin bildiğiniz bir site var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• böbrek.avi olma da

• eyv.

• Haklısın aga yeterince net ve açık.

• aga netten bulduğun kadına güven olmaz. 1000 tane bulursun bir şey olmaz, 1 tanesinde başına bir şey gelir, daha önce yaptığın her şeye pişmanlık duyarsın. bir sürü örnek var dolandırılmadan, organ mafyasına kadar. sana tek bir açıklama yaparım, gerçekten gideri olan bir bayan olsan, nette birini düşürmeye çalışan birisiyle takılır mısın? yoksa gidip bir mekanda paralı birini mi bulursun? (en kaşarı olsa bile)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• İnternetten olmaz bu iş yahu .ş

• internetten tanışılmaz. git bir kafeye orada bissürü sap var illaki biri düşer :(

• Bilmem hiç yapmadım.

• bu yaşıma geldim cafeden hiç bir şey düşmedi... Nasıl düşüyor bir anlatsanız ? Bir başka masaya dadanmak sarkıntılık olmuyor mu?

• Erkekler kıza bakıyor da kızlar erkeğe bakmıyor öyle ortamda ya da bana bakmıyorlar herkes kendi aleminde :)

• evlenmelisin.com,gold üye olman gerekmiyo mesaj gönderebilmek için

• O sitede gold üyelik istiyor.

• rica ederim

• tşekkür ederim hemen üye olacğım

Erkekler Ne Diyor 7

• Bırak interneti ya çevrende insan mı kalmadı

• ücretsiz site yok gibi birşey,istanbul.net var ,bi zahmette gold üye ol ,siberalem var,yonja bedava galiba,birde,netlog.com bedava

• vallla bir çoğu site gol üyelikli

• kalk bir bara ya da kafeye falan git bence boşver sanalı

• o gold üyelikler zaten para tuzağı hem fake profiller onlara kanmayın

• Aynen :)

• tuzak onlar onların hepsi o sitenin adamları kız bile değillerD

• Aynen kızın biri gold üye mail adresimi görebilir istese alabilr bana mesaj yoluyla soruyor.

• www.sevgilimibul.com var tamamen bedava ama bok gibi ya 2-3 tane kız oluyor en az birisi bulgaristanlı dolandırıcı kadınlar.

• Anladım bulgaristanlılardan uzak durmak gerek

• mynet canak okey süper arkdas bulursun

• bir cafeye git güzel bir masa seç
      yan masada kızların olduğu masalar eline yeni dönem popüler bir dergi al...
      kızlara arada bakış at..
      hangisi düşerse
      gülümse konuş vs

• En iyisi eski usuller galiba ama onu da ben beceremiyorum

• arkadaşlık sitesinde dolandırıcı kızlar çoktur dikkat et
      muhabbet ederken inceden cep tl face vs aldınğın zaan devamı gelir

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...