Adet gecikmesi ve mide bulantısı :(

arkadaşlar adetim 4 gün gecikti. şu an mide bulantısı var ve içimde çok büyük bir darlık. karnım sanki patlıcak gibi göğüslerim çok ağrıyo belimde... sizce ne zaman adet olurum bu mide bulantısı nasıl geçer lütfen yardım ... çok terliyorum bir de hararet basıyo neden olur bu lütfen yardım... şu an cidden çok kötüyüm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yalancı gebelik geçiriyorsun.

• o ne

• bende bilmiyorum.

• öf mal

Erkekler Ne Diyor 7

• psikolojik dir merak etme

• bu akşam hasta olursun. :)

• İlişkiye falan girdin mi naptın sen yavrucağız

• eminim tıpta buna karşılık gelen bir hastalık yoktur :)

• arkadaşım enkısa zamanda dokdoora görün. genelde öğrenci var bu sitede dokdorluk okuyan kaç kişi var

• hamilesin sıkıntı yapma yani

• imkansız

• niye imkansizki ilişkiye girdinmi bu ara ?

• sıkıntı stres yapmaya devam edersen bulantın da artar periyodun da gecikir ha o hormon fırtınasında stres yapma demek de saçma ama merak etme olursun yakında ayrıca ateş terleme bulantı heralde gece kıçın açıkta kalmış üşütmüşsün:D

Kızlar Ne Diyor 8

• hasta olmuşsun demekki. o kadar belirti şişlik varsa bu günlere olursun işte.

• belin, göğsün ağrıyosa yakında olabilirsin. 4 gün gecikmeden bir şey olmaz çok az bir süre. ayrıca mevsim değişikliğinde gecikme çok normal. ben geçen yaz, 1 ay olmadım doktora gittim bana ilaç verdi onu içince adet oldum. sıkma canını kötü bir şey olmaz.

• gecikti gecikti diye düşünme o zman hiç olmuyo :) aklından çıkar onu stresten oluyodur mide bulantısıda

• Soğuk hava almışsındır ya da stres olmuşsundur. SağlıklıPed kullanırsan bunlardan pek etkilenmez aynı zamanlarda olursun.Ayrıca, koku sıvı ve daha bütün kadınsal sorunun kalmaz.Benim de düzensizlik vardı 7 ay oluyor neredeyse 6 aydır tıkır tıkır

• sağlıklı ped den kastın nedir?
      şu kokuyu önleyenlerden kullanıyorum

• Kokuyu önleyenler sanırım sadece parfümlü.
      Saglikliped'in özelliği hem sağlığını düzenli tutuyor hem de olanları da zaman içinde yok ediyor.
      Sadece kokuyu kaldırmak yeterli değil. Önemli olan sağlığını koruması.

Ben saglikliped.com dan alıyorum. Eve kadar getiriyorlar. Başka nerede vardır bilmiyorum. Ama ben bu siteden alıyorum

• Söktürücü al doktordan :(

• çok az kalmış olmana,biraz daha acı çekiceksin:/

• Doktora görün

• Hamile olma olasılıgın var mı?

• imkansız

• Üsütmüş olabilrsin adet olman yakındır ama doktora bir gorun bence

Yükleniyor...