Sivilce izlerinden nasıl kurtulurum

arkadaşlar sivilce izlerinden nasıl kurtulabilirim?yüzümde artık sivilce çıkmıyor ama bir kaç tane eskiden kalma izler var.cildiyeye gidicem ama faydalı gelen birşeyler varsa onlarıda denemek istiyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla beni sapık sanma sadece yardım içni dyroumama spermin çok iyi geldiğini biliyroum ! onu da sen nerden bulucaksın. içinde taze embriyolar oldundan izleri 2 ay gibi kısa süğrede yok ediyormuş erkek arakdaşın felan varsa yardım edebilir belki sana bizzat deneyen arkadşalarım var yuzleri bebek gibi gibi şu an

• reklam bunlar bro boş iş :D
      doktor reçete diye sabah öğlen akşam aç karına surata bir postamı diyecek :D

• Öncekileri Göster
    • benim de bilgim var bir kaç arkadaşım denemiş spermi faydasını gördüler ciltleri mükemmel eğer bulabilirsen bir yerden iste ilaçlar fayda etmez zamanında bende kullandım ilaç faydasını göremedim snra sperm kullandım cildim düzeldi

• valla ilaç felan kimyasala giriyor biliyorsun! yine de ben olsam güvenmezdim bir şekilde sperm kullansan iyi olucak!yine de cilt senin sen bilirsin

Erkekler Ne Diyor 4

• kurtulamazsın ...

• el sabullarını biliyorsun fark etmez sivilcene sür ve kuruyana kadar bekle sonra yıka bunu sivilcen geçene kadar yapmalısın

• kantoron yağı kullan çok izi yok eder

• işe yarar mı?

• taze yara izlerini kapatıyor

• ben kantoran kullandım kırmızısından 4 5 ayda anca düzenli kulnırsan oda

• 20 tane iz var büyük :D well come to hell :D

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...