Büyük motorlar için kurs varmıdır ?

Hayalimin motoru var arkadaşlar Honda Cbr 600 rr Onu almak için 3.5 Yıl boyunca para biriktirdim gidip alacam motoru ancak vitesli motor sürmeyi bilmiyorum direk Honda Cbr 600 rr başlıcam Kursları varmıdır ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sımdı kardesım kurslar var tabıkı ama pek orda bısey ogrenığini sanmıyorum motoru olan bı arkadasından varsa ondan yarım al pratık yapın ben mesela kucuk yastan berı kullanıyorum abımden ogrendım yasklasık 10 yıldır falan kullanıyorum 150 ccyle baslamıstım 5 yıldır falanda 600 cc suzukı var abmın onu kullanıyorum ağır makıne yanlız tehlıkelıdır dıkkat et kullanırken dedıgım gıbı kurs tan pek umut yok bızzat bırıyle kullansan daha ısabet olur yanlız kucuk motor kullanmadıysan daha once dırek 600 cc ye baslama oyle motor ogrenılmez dırek buyuge gecılmez once ufak ccden baslıcaksın

• hayabusa sürecem demiyorum hayabusa süren adam cbr rahat sürer herhal

• hayabusamı oo ogrenmezmısın hacı obur tarafa sağlam hızlı gecıs yaparsın hemde

• arkadaşımın arkadaşının abisinde hayabusa var :D öğretirmi ki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 2

• Git motosiklet sitelerinden feyiz al. Hayatında vitesli motor kullanmamışsın 600'lükle başlıcaksın bide bunlar kuvvetli makinalar şakaya gelmez. Çok uzun yazarımda kafa şişirmiyim.

• kursa gerek yok 1 saatte kaparsın.yok mu çevrende motor kullanan?

Yükleniyor...