Kadınlar artık çocuk sahibi olmayı istemiyor mu?

SüslüBakteri
Çocuk sahibi olmayı düşünmeyen kadınlarla yapılan bir röportajda kadınlar "sorumluluk, dünya ve ülkenin gidişatı" konusunda endişelerini anlatıyor. Çocuk konusunda çevrelerince yapılan baskılardan bahsediyor ve bunun bilinçli bir seçim olduğunu vurguluyorlar.
Kadınlar artık çocuk sahibi olmayı istemiyor mu?

Gerçekten "herkes" üremeli mi? Herkes genlerinin devamını istemeli mi? Çocuksuz kadın olamaz mı? Çocuk sahibi olmayan her kadın kısır mı, olmak istemiyor olamaz mı? Çocuklu değil, kedili kadınlar çoğalmasın mı?
Kadınlar artık çocuk sahibi olmayı istemiyor mu?

Haberin videosunu da paylaşmak isterim:

Sizin düşünceleriniz neler? Her kadın anne olmayı ister mi?
Kadınlar artık çocuk sahibi olmayı istemiyor mu?