Sevdiklerimize hediye almak yerine para versek nasıl olur?

FitDilber
Hediye alma faslı malum. Öncesinde ne alacağına karar verme, bakınıp durma, acaba beğenecek mi telaşı ve verirkenki o heyecan. Hepsi ayrı tantana. Burcu Esmersoy da bu durumdan bıkmış ve “Hediye alma faslı çok uzayabiliyor ve her zaman için de karşı tarafın ne beğeneceğini kestiremiyorsun Bu yüzden ‘ben sana nakit vereyim, sen ne yaparsan yap’ dönemini başlattım” diyor.

Aslında önemli olan düşünüp almasımı dersiniz, yoksa hediye yerine para vermek mantıklı mı?
Sevdiklerimize hediye almak yerine para versek nasıl olur?