Kayınvalideniz yatak odanıza dinleme cihazı koysa ne yaparsınız?

Yabababadu
Odadaki üçlü prizin içine böcek yerleştirip, gelinini ve oğlunu dinleyen bir kaynana düşünün. Yatak odasında ne duymak istediği hakkında pek bir yorum yapmak istemiyorum. Eski Türkiye güzelinin başına gelmiş bu olay ve mahkeme dün itibariyle sonuçlanmış.
Kayınvalideniz yatak odanıza dinleme cihazı koysa ne yaparsınız?

Hem kaynana hem kaynata hem de damat için 3 yıl 10 ay hapis cezası verilmiş. Böyle sayko bir durum başınıza gelse ne yaparsınız?

Kayınvalideniz yatak odanıza dinleme cihazı koysa ne yaparsınız?