Böyle bir kadın sevilesi kadın mıdır?

_Edyline_
Zeki biri. Ama akılsız. Herkese akıl verir ama kendine yapamaz. Çocuk ruhlu, akşam kimsenin görmediği yerde sokakta dans eden, bazen seke seke yürüyen ama aynı zamanda olgun ve çözümcü. Konuşması doğal yapmacık değil. Muhabbeti iyi eğlenceli herkesi güldüren. Tanıştığı her 10 kişiden 9 undan farklısın lafını duyan. Çok güzel değil ama fiziği çekici. Hayalleri olan hayatında gelecek için planlar kuran bunlara ulaşmakta kararlı yaratıcı yetenekli. Birçok insana yardım etmek isteyen iyi niyetli. Sevdiğine sahip çıkabilecek, eşine sadık olabilecek bir kadın.. Fedakar, vicdanlı biri. Çok sever. Yemek yapmayı bilir, tutumlu, bekletmez, sabırlı. Çok güler yüzlü. Herkese iyi davranan gülen konuşmayı çok seven. Erkek parası yememiş, bunu gururuna yediremeyen, çalışmayı seven hep çalışmış biri. Bunları dışında, PlayStation oynamayı alışveriş yapmaya tercih eden. Futbol maçı seven. Hemen her konuda az biraz bilgisi olan biri.

Ama gel gör ki geçmişinde çok hata yapmış. Sırları olan bir kadın. Agresif. İlgiyi seven ilgi gösteren ve karşılığında aynı değeri görmek isteyen, görmeyince sinirlenen biri. Kıskanç. Bazı konularda ısrarcı. Dediğinin yapılmasını ister.. İnsanlara karşı sabırlı olsa da dediklernin olması konusunda sabırsız. Asi biraz. Söz dinlemez. Canı bir yere gitmek istesin hemen kalkıp imkanı dahilinde gider. Delidolu dediğin tiplerden.
Çok karışık oldu ama böyle bir kadın sizce sevilesi midir? Yani her konudaki tavırlarını yazdım. Tuhaf ilginç geliyor bir çok insana. Bu kişi hatalarından pişman ve tabiri caizse onu dizginleyecek birini bekliyor. Şu ana kadar kimse onu durduramamış. Böyle bir kadın herşeyiyle kabul edilip sevilmeye layık mıdır? Yoksa şansına mı küsmeli?

Böyle Bir Kadın Sevilesi Kadın Mıdır?

#Edyline
Böyle bir kadın sevilesi kadın mıdır?