Bugün kapandım instagram'da ki resimleri mi kaldırmalımıyım?

Arkadaşlar bugün itibariyle kapandım ama instagram'da sevgilimle açık zamanımdan. Olan resimler var ama çok açık değil yani usturuplu normal o resimleri kaldırmalıyımıyım her kapanan kaldırıyo ama sonuçta öyle olmak suç değil ki bugüne kadar öyle acıktım şimdi kapandım o resimleri mi kaldırmam gerekiyor mu? Bundan sonra kapalı resimleri atıcam zaten onlar dursa yanlış mı olur bana biraz kaldırmak saçma geliyor onları silip kapalı atmak sanki en baştan beri öyleyim de kendini ve insanları kandırmak olmaZ mı sizce?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bence rahatsız oluyorsan kaldırma şimdilik, içini dinle ama yine de. Bak bakalım ileride nası hissedeceksin. 1 hafta sonra kararını ver.

Kapanmak bile zaten nefsi terbiye etmek için yeterince zor bir adım. Ama kendini herşeye birden zorlayıp, aynı anda gerçekleştirmektense, yavaş yavaş yol al, ama pekiştire pekiştire sağlam adımlar at.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tabii ki, başın açık sonuçta o resimlerde... Kaldırman gerek kapandıysan, gören gördü de, olsun. Sonradan yeni kapalı halini atınca, öncekileri görmesinler hesabında... Bir arkadaşım vardı, sildi Facebook'tan hep açık resimlerini, yaşı 18...

0|0
    0|0
  • Açıl açıl açıl

0|0
    1|0
  • Hayırlı olsun. bencede açık resimlerini silmen en doğrusu.

0|0
    0|0
  • Kapanmanin ne oldunu idrak edememisin bilgi.

0|0
    1|0
  • Akraba kiz arkadaş dışında birileri varsa kaldirmalisin bence

0|0
    0|0
  • nasil oldun kapali olunca maaşallah

0|0
    0|0
  • kaldır bence eski eskide kaldı

0|0
    0|0
  • kalsın ozaman

0|0
    0|0
  • Kaldırma

0|0
    0|0
  • kaldırmalısın

0|0
    0|0
  • her zaman dedigim gibi bu türlü konuları sormanın yegane adresi ALO FETVA HATTI :)

0|0
    0|0
  • Ne alaka sevgililerini sadece kaldır bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Genelde kaldırıyorlar açık saçlı fotoğrafları. Ama benim bir arkadaşım kaldırmamış. Nasıl rahat edersen.

0|0
    0|0
    • 7gün

Oda mı kapandı ve kapalı resim atıyor dimi onları kaldırmadan?

• 7gün

Hmm çok kararsız kaldım sevgilimle 2 ay farklı şehirlerdeyiz onları kaldırırsam hiç resmimiz olmicak o biraz beni arada bıraktı ya ne yapsam :/

• 7gün

Saçının azgöründüğü veya saçını kırpabileceğin şekilde tekrar koy.

• dinin için kapandıysan kaldırman daha doğru olur. Ama din dışında başka sebeplerin varsa salla gitsin kime ne takma hiç kimseyi

0|0
    0|0
  • sil tabi onlari

0|0
    0|0
  • evet gerekiyor

0|0
    0|0
  • Ewet kaldr günahh kücüklük olsa oky

1|0
    0|0
  • Kapanmak erkeklerin bakışlarından mahremiyetini sakınmaktır. Kaldırmalısın telefonunda kalsın sen bak yeter. Baskasinin görmesine gerek yok...

0|0
    0|0
  • Yinede kaldr bence

0|0
    0|0
  • Bence sil. İnsanlar senin hesaba girip bakarlar ve günaho senin olur

0|0
    0|0
  • kapandiysan kaldirmalisin.

0|0
    0|0
  • Bir zahmet...