Erkek arkadaşım çocukluğunda tecavüze uğramış l. Uzerinden yillar gecmesine rağmen hala travmasini yasiyo bakar misiniz?

Hala travmasini yasiyo tecavuzun ve bu yuzden iliskimizi bitirmek istedi bir kadini mutlu edemem ben dedi. ama sonra tekrardan konusmaya calisti benimle. Ona arkadasi olarak yardim etmek istiyorum ama simdi de ben soguk konusuyorum. sevgili olamam onunla tekrar yine terkederse.. sizce napmam gerek?

Güncellemeler:
2gün Daha iki gun once senin gibi birini bulmak kolay mi saniyosun diyodu

0|0
2|8

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Mutlu edememe sebebi neymiş? Nedir onu bu kadar derinden etkileyen:bunu yaşayıp ta normal hayat sürmesi çok mu zor?

0|0
    0|0
  • Yaşayacakalrımız gibi yaşadıklarımızda da rızamız dışında ya da herkesin kabullenemeyeceği ya da herkesce doğru olmayan şeyler olabiliyor.
    Arkadaşının yaşadığı koly bir şey değil malesf ama bu olayı kendi değil profosyonel bir yardımla atlatabilir kendinde aşamadığı bu sorunda sadece sana karşı değil diğer ilişkilerindede mutsuzluk olarak dönecektir.
    Bir insanla arkadaş , sevgili , akraba ya da adı ne olursa olsun bir bir ilişki içindeysen bir amacı olmalı paylaşım sadece gazip tozup yemek içmek ya da sevişmek değil birbirimizin hayatınıda şekillendirmek gerekir...

0|0
    0|0
  • Zor şeyler Allah yardımcısı olsun. Sende içinden nasıl geliyorsa öyle yap. Seviyorsan sevdiğini söyle yoksa tamamen uzaklaş. Uzaklaşırsanda hiç bir yerde hiç bir kimseye bu olsydan bahsetme

0|0
    0|0
  • al karşına konuş senin için sorun yoksa tedavi olmasını zorla kötü gününde yanında olursan mutlu olursunuz başarısrsiniz

0|0
    0|0
  • Onu bırakma!!

0|0
    0|0
  • ilk olarak sen bir psikologa gidip nasıl konusulması gerektiğini öğren sonra da sevgilini terapiye götür

0|0
    0|0
  • korkularının üstüne gitmesi gerek

0|0
    0|0
  • Yazık olms

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence utanıyor ve kendini yetersiz, suçlu görüyor. Eğer sana değer veriyorsa senden uzaklaşmak istemesi normal. Bu yüzden bana göre en çok sana iş düşüyor. Psikolojik yardım alması için konuşabilirsin. Sen de ona değer veriyorsan eğer her konuda yanında olacağını hissettirmelisin ona. Açık sözlü bir şekilde konuşun bence

0|0
    0|0
  • Bence adam akıllı al karşına bunun senin için bir sorun yaratmadığını ki yaratmıyorsa söyle onu güzel bir Dille psikolojik yardıma ikna etmeye çalış olmuyorsa bu desteği sen vermeyi dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...