Erkek Adam Kıllı Olur?

"Erkek adam kıllı olur" dusuncesini kim ortaya cikarmis kadinlarin killarini almak zorunda olduklarini almazlarsa cirkin gorunucegini toplum tarafindan herkes kabul etmis ama erkek almasada olur Bence erkeklerde orman gbi dolasmamali
Erkek Adam Kıllı Olur?

0|0
11|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Orman gibi dolaşmayı fidan gibi dolasiriz.

0|0
    0|0
  • Ya tabii ki abartı olmamalı, ama pürüzsüz de olmaz ki... Hani makineyle kesersin, güzel olur ideal az olması. Yoksa ağda yapınca öyle olmaz. :D Erkek de bakmalıdır kendisine. Ama misal erkeğin koltuk altında kıl görünse fotoğrafta, ayıplamazlar. Ama kadın da 1 tane görünmemelidir... Öyle yani sistem, niyeyse.

1|0
    0|0
    • 4gün

Iste aynen

• 4gün

Ya kadınlar daha bakımlı olmalılar. Yani salamaz kendisini, insanlar laf söyler. Ayrıca insanın kendine bakması güzel bir şey. Hani çevrenin dediğini önemsemeyin, kendiniz için yaşayın diyorum da. Zaten kendiniz de rahat etmezsiniz... Sıkıyor biliyorum, al ala bitmiyor da bu iş, hep yenisi çıkıyor bunaltıcı...

• erkek adam uzun olur erkek adam yakışıklı olur erkek adam kılsız olur. geriye erkek mi bıraktınız lan? Allah beni böyle skiki yarattıysa suçlusu ben miyim? dış görünüşüm igrenç diye erkeklikten vaz mı geçiyim?

0|1
    1|0
    • 4gün

😂😂😂😂😂😂 Yapma kardeş Güldürdün ya

• 4gün

Anlasildi snn boyla ilgili sorunlarin var ama beni ilgilendirmiyor

• 4gün

doğru senin uzun boylu taliplerin bekler dimi? hatta 1.90 boyunda sevgilinde vardır ne güzel ohh valla hayat onlara güzel anasını satiyim biz kısalar ise seyredelim kızlar tarafından nefret edilelim. Allah belanızı versin hepinizin

• Erkeklik "Boşvermişlik" abidesi olarak görüldü şu döneme dek , ama git bakalım epilasyon merkezlerine , erkekler sıraya girmiş :)

1|0
    0|0
  • Kaymak gibiyim bal dok yala😂

1|0
    0|0
  • İyi ki böyle değilim 😐😐😐şükürler olsun Allahım

0|0
    0|0
  • Oha ya midem bulandı yemek yiyodum ya öfff

0|0
    0|0
  • Sadece iki kaşımın arasını alırım 😂

0|0
    0|0
  • Benim vücudumda zaten kıl yok bacaklarım için de epilasyona gidiyorum yazın.

0|0
    0|0
  • siz kızlar da bıyık var nerdeyse haah ben asyali gibiyim ya ;)

0|0
    0|0
  • Pek yok, sevmemde zaten

0|0
    0|0
  • Erkek. nerde la benim kedim daha kilsiz😅

0|0
    0|0
  • Bakim denen sey o sozu soyleyeni etkilememis

0|0
    0|0
  • Yav saçma sapan seyler işte

0|0
    0|0
  • Kılsızım mutluyum

0|0
    0|0
  • Kaçıncı nesil insan bu
    Hangi sürümü kullanıyor

0|1
    0|0
  • Kıllı değilim ve postlu hemcinslerimden nefret ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• tabi dolaşmasınlar kıl yumağı gibi ama gögüs bölgesinde hafif olmasında bir sakınca yok hatta hoş bile :)

0|0
    1|1
  • Katiliyorum sana alsinlar bir zahmet ellerinden bir sey de yenmez. Ayrica adamligi killa bagdastirmak cok sacma 😂

1|0
    0|0
  • bu erkek değil goril.

0|0
    0|0
  • Bencede her şey kararında olmalı

0|0
    0|0
  • Bu kadar kil fazla ne bu ya orman kackini gibi bir döşunde olsun yeter

0|0
    0|0
  • haklisin ✋ kesinlikle.