Arkadaşlar Bana Allah Rızası için yardım edin?

üniversite 2. sinifim ve polis olmak istiyorum. Geçen sene girdim mülakata ama geçtim sadece sıralamaya giremedim, olmadı. Bu sene tekrar girecegim. Arkadaşlar ben de bazen toplum içinde bir konuda gorusumu falan bildirirken bazen çarpıntı oluyor. Psikiyatrist e gittim ilaç yazdi onu kullanıyorum bu sorunu düzeltiyor yani çarpıntı olmuyor artık diyebilirim. Yanliz size şunu sormak istiyorum ben şimdi pmyoyu kazanirsam polis olabilir miyim? Psikiyatrist e gittim ve ilaç kullandım diye polis olamaz mıyım?

0|0
2|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• olabilirsin

0|0
    0|0
  • torpilin varsa olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anlatılan ve söylenenler fikrinizi etkilemesini istemem, Türkiye de yaşamak ve gelişmek çok zor, planlı ve hakkaniyetli yaşamanın zor olduğu, düzen ve denetimin ihtiyacının fazla olduğu ülkelerde hayat kurabilmek konusunda esnek olmalıyız, içinde bulunduğumuz bu durumlar içerisinde kendimizi tek bir kalıp içerisine koymamalıyız, tedbirli ve tatminkar olmamız bizlere avantaj sağlayabilir, sonuç olarak şunu söylemek gerekebilir polis mesleğinde nörolojik kavramlar çok önemlidir ve öyle olması gerekir, yanlış anlamanı istemiyorum ama bu olgu yine seni siralamaya sokabilir (bu şekil olması gerekir). Hakkaniyetsiz, düzensiz ve haksızlıkların önlemediği toplumda polis olma ihtimalinde yüksek bunu da unutma.

0|0
    0|0
  • büyük bir rahatsızlıgın yoksa , yani belgelenecek türden , sıkıntı olmaz bence

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal olamazsın ama bu kesin olamazsın demek değil

0|0
    0|0
    • 1gün

mülakatı geçtikten sonra sorun olur mu bu?

• 1gün

Olur. Torpille olabilirsin ya da mülakatta çok iyi iş başarmalısın

Yükleniyor...