Sırf Selamun Aleyküm dediğim gerekçesiyle dün gece darp edildim?

Evet evet yanlış duymadınız bu ümmetine sırtını dönmüş batılı kesimin yozlaşmış geleneklerini damarlarına kadar nüfuz etmesine izin vermiş bu yenilikçi, ilerici kesimler tarafından dün gece tekme tokat bulunduğum mekandan dışarı atıldım. Ya Allah'ın selamı dedim hem ben sevap işler amelime katkıda bulunurum hem de onlara doya doya dolu dolu Ve Esselamü Aleynin Aleyküm Selam deme şansı sundum diye tatlı şımarık halimle içeri girmemle içerinin buz kesmesi bir oldu ne oldu neden durdun kemancı kardeş, servisi neden bıraktın garson dostum demeye kalkmadan oradan burası Arabistan mı lan lavuk lafıyla 2 saat halk ekmek bayisinde sıra bekledikten sonra ekmeğin bittiğini öğrenen nalbant misali beynimden vurulmuşa döndüm.

Ya kardeşler biz size naptık ya ha soruyorum bakın 19 tane dikiş atıldı tam ne tesadüf değil mi? 19 dikiş ya allah bizim tarafımızda ya çok şükür celle cellalühü den rahatsız olsanız da her yerde zikredeceğiz ya dayağı yedim gidecektim ezan okunmaya başladı kardeşler dayak neyse de şu pavir efemin sesini kısın dedim üstüne bir ton araba küfür yedip mekanın sahibi çıkıp demez mi herkese ben den bir duble rakı ya böyle çağdaşlık mi olur böyle mekruhluk böylesine kini siz nasıl kazandınız ya.

Bakın bir namaz kılmazsınız, oruç tutmazsınız, zekat vermezsiniz eyvallah be eyvallah da lan bari ezanımıza, kuranımıza, kurban olduğum iman dolu bacılarımın okuduğu imam hatip ve selamün aleykümümüzden ne istiyorsunuz lan iş yârin öbür gün evlerimizde kuran bulundurmamaya kadar götürürsünüz.

Ecdanın Osmanlı neyin küskünlüğü neyin çekememezliği gel bir evimize buyur edelim seni gör güzelim sıcak imanımızı için titresin hele harmanlansın o yüreğindeki kin allah allah nidalarıyla belki akşama doğru bir çılgınlık yapar zikire durur kendimizi şımartırız olmaz mı be kardeşim olmaz mı ben hakkımı helal ediyorum yeter ki siz doğruyu bulun.

1|0
5|4

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen de bunu savcılığa götürmek yerine kızlarsoruyorda paylaşıyorsun. Çok inandırıcı 👏

0|0
    0|0
  • Cahil dolu ya!

0|0
    0|0
  • Mustafa Topaloğlu'nun hikayeleri daha inandırıcı kardeş.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun kardeşim. sabret diğer dünyada hakkını alacaksn

0|0
    1|1
  • Eminim yaşanmıştır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiç inandırıcı değil ama suçu doğruysa bile bu insanlarda arama bende bir müslümanım ama müslümanlara lanet okuyorum çünkü hepsi cahil kalmış yobaz insanlar son 500 senedir ilime katkıları yok anca birbirimizi öldürelim sen müslümansın o değil diye ayıralım.

0|1
    0|0
  • Nasıl ya öyle şey mi olurmuş Allahın selamı bu inanmazsn ateist birisindir eyvallah dersin ama kavga nedir ya ya yobaz beyinsiz kafalilari bunlar çağdaşligin yobazlari uyuz oldum şimdi bende aşırı laik biriyim ama aşırı da dinimi severim bunlar canım geri kafalı kendini bir pok sanan ama ne yaptığını ne içtiğini bilen kisiliksiz haysiyetsiz insanlardır geçmiş olsun kardeşim Allah acil şifalar versin

0|0
    0|1
  • Trollüğün bu kadarı

0|0
    0|0
  • Nerde oldu bu

0|0
    0|1
Yükleniyor...