Büyüyünce muhtar olup, Cumhurbaşkanımızın huzuruna çıkma onuruna erişmek istiyorum?

Evet bu benim hayalim ne büyük firmaların köklü şirketlerin siosu olmak ne de gelir kapısı yüksek işlerde debelenerek hayat denilen bu kısa metraj film deryasında akıntıya karşı yüzen balık olmak istemiyorum evet çok basit zaten orta okul ikinci sınıf terkim bundan sonra hayatımı idame ettirebilmek için muhtar olmaya karar verdim.

Eğer muhtar olursam cumhurbaşkanımın o kurban olduğumun nur cemaline o azametli ses tonuna o kesiyerli göz torbalarına yakından tanıklık etme şansını yakalayarak cenneti yarım saatliğine de olsa tadacağım. Belki çok uçuk belki çok kaçık ama muhtar olup onun huzuruna iştirak edene kadar durmayacağım gerekirse muhtarlık sınavlarına girip en yüksek derece ile mezun olduktan sonra o külliyeye çağırılan muhtarlar arasında yerimi alacağım.

Hayal ya muhtar olmuşum o kudretli görevlerin en kutsalı en baht-ı düriyesi sorgulanmaz olan vazifeyi omuzladığım zaman böyle eve yorgun argın gelirken gözüm posta kutusuna ilişiyor muş oda ne? Kurban olduğum , ayağının turabı keçesi olduğumun halifemin lütfu beni ayağına huzuruna tapmaya kulluk etme vazifesini bahşetmeye çağırıyor gel ya diyor benim külliyemi gel de sana bir güzel konuşma yapayım diye bir davet değilmiymiş? Of ya hayal ettikçe kuduruyorum.

Anamın gazete kuponuyla aldığı petrol mavisi 5 beden büyük gelen takım elbisemi bir güzel bizim terzi Rıfat abiye kolalatıp üzerime giysem en güzel kokuları sürünüp sürünsem heyt be cumhurbaşkanıma gidiyorum sevgilisiyle ilk buluşmaya giden deli aşık misali hoyrat zapt edilemez bir kararlılıkla evimden çıksam dışarıda beni almaya gelecek olan bak ya lükse bak ya beklerken bir yeni bahar tüttürsem efkarlı efkarlı hiç bitmeyeceksine o son fırtı alana kadar ona ne söyleyeceğimi nasıl diğer muhtarlardan daha çok alkışlayıp yalayacağımı aman yani ayak da alkışlayacağımın provasını yapsam onun o ''Bizz bilirizz bizzz'' dediğinde gözünün kadranına girebilsem of be ben muhtar olmak istiyorum.

0|0
0|6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• off düşüncesi bile orgazm sebebi... Eyy amerigaa sen kimsin yaa! deyişi, o bakış, o ses tonu.. düşüncesi titretir.

0|0
    0|0
  • Bumu yani hayalin a q skkdkajajdnana

0|0
    0|0
  • Helal sana

0|0
    0|0
  • sen muhtar olana kadar cumhurbaskani kalmaz emekliye ayrilir.

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir hayal a. k

0|0
    0|0
  • daha ne kadar büyiceksin gelmişsin 24 üne

0|0
    0|0
Yükleniyor...