İş sözleşmesi yaptıracakar nolur yardım edin?

Bir anaokulunda 1000 tl ye üniveriste mezunu olmama ragmen çalışıyorım milli eğitimde diplomamı sınıf üstüme açarak kullanacaklarmış 1440 tl aldığım belirtiyorlar anaokulunda ortam berbat ben fazla durabilceğimide düşünmüyorum ama 1 yıllık işçi sözleşmesi yaptırmak istiyorşar onu yapmazsa sigortamı ödemeyecekmiş ne yapabilirim kısa süreli sözleşme milli eğitimde olmuyormuş imzalasam işten çıkarken nasıl sorunlar yaşarım nolur akıl verin ya da bu anaokulunu ismim geçmeden maaşım konusunda nasıl şikayet edebilirim

0|0
4|9

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 4

• bildiğim kadarıyla sözleşme imzalandıktan 2 ay sonra karşılıklı fesh etme hakkınız var, bunu bir araştırın derim. ikincisi bir okul öncesi öğretmeni olarak size tavsiye edebileceğim kesinlikle ve kesinlikle değerinizin altında çalışmamanızı tavsiye ederim, gün içinde yorulduğunuza değecek bir para almak için gerekirse pazarlık yapın. ✋🏼yardımcı öğretmen olarak mı? yoksa sınıf öğretmenimolatak mı işe başlayacaksınız?

0|0
    0|0
    • 8gün

Sınıf öğretmeniyim 3 yaş

• 8gün

sınıf öğretmeni için 1000 lira çok çok az bir para hakkınızı yedirmeyin kesinlikle

• Kesinlikle resmi kuruma şikayet edin bu yasa dışı bir şey. Öyle çalışmak zorunda değilsiniz. Siz bir şikayet edin bakalım kim 1000 tl ye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Emin degilsen hic bulasma bir sene ciddi bir zaman calisan biri olarak soyluyorum

0|0
    0|0
  • Sakın öyle bir saçmalık yapma. Resmen diplomanı kullanıyorlar. Normal bir ofiste sekreter asistan falan olsan hem daha az yorulursun hemde sacma sapan evraklarla uğraşmazsın. Cocuklara birşey olsa sorumlusu sensin. Okulu yarida bırakıp gitsen ve sen olmadan devam edebilirler bide üstüne dava açıp tazminat alirlar. O süre boyunca sınıfta kaza vs olsa sen mahkemelik olursun. Kullandirtmayin kendinizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...