Bir daha asla çocuğunuz olmayacağını öğrendiğinizde ne yapardınız?

Bir kadın için yok olma isteğidir.
sıfır olmak istersiniz.
Bir daha hiçbir şey sizi bu kadar acıtmayacaktır.
ve buna sebep olanlara derinden öfke duyar... inancınızdan dolayı ona zarar vermezsiniz.
zordur.
Aşkınızdan ölüp biten eşiniz bile bunu size söylemezse de eve daha az gelmeye başlar.
onun için de zordur.
Bilirsiniz...
Bazen düşünür ya insan , niçin yaşıyorum diye bunu öğrendikten sonra bir kadın anne olmak içindir.
canınız acır ama buna rağmen belli etmek de istemezsiniz.
Evlatlık almak istersiniz. kanunlar der ki ;
Ruhen buna hazır değilsiniz.
onlar da haklıdır.
gülümsersiniz.
'' Hazır olmak istemiyorum canım acıyor ''
deyip susarsınız.
Başka hayatların , arkadaşlarıınızın çocuklarını seversiniz.
buna alışmanız gerekmektedir.
çünkü ; asla kendi kokunuzu bir çocukta hissetmeyeceksiniz.

not : Bir harekette bulununca hayatınıza mal olacağını unutmayın.
akıllı ve cesur olun. insanların sizde kalıcı hasar verecek kadar etkili olmasına müsade etmeyin

0|0
5|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Durumuna çok üzüldüm. Zor bir durum ama ben olaya farklı bir yerden bakıyorum. Çocuğum olmasını çok isterim, özellikle de bir kız çocuğu ama eğer çocuğum olamayacağını öğrensem tabiki çok üzülürüm ama beklentilerimden veya geleceğe yönelik planlarımdan biri kalktığı için muhtemelen evlilik peşinde hiç koşmam ve bu büyük oranda beni rahatlatır.

0|0
    0|0
  • Umudunu asla yitirme. Nedeni ise tüp bebek kavramı var. Onu geçtim evlatlık durumu da var. Pes etmeyin hayat güzel. Her ne kadar hayat kahpe olsa bile pes etmeyin.

0|0
    0|0
  • Çocuğum olmayacak zaten

0|0
    0|0
  • Sorun yok

0|0
    0|0
  • çook mutlu olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok üzülmem. Eğer sevdiğim erkek bunu sorun edebilecek biriyse o üzer. O da geçer, benimle çocuk için olacak adamı da istemem.

O kadar abartmışsın ki kadını sadece doğurgan olarak görüyorsun. Bu senin kadınları ne kadar değersiz gördüğünü gösterir, hiç kusura bakma. Kimse anne olmak zorunda değil, bu bir eksiklik hiç değil. Sendeki takıntı resmen.
    Çok çocuk seviyorsan kimsesiz bir çocuğa anne ol o zaman. Annelik bir tek doğurmakla olmuyor.

2|0
    0|0
    • 9gün

Kadını sadece doğurgan bir varlık olarak göstermek değildi amacım.
      yaşama derim sadece ben hamileyken bir talihsizlikle hem çocuğumu kaybettim hemde bu sorunu yaşadım.

• bekar biri olarak sorun etmem eğer evlilik dusunuyorsam bunu evlilik öncesi aciklarim eğer çocuğum olmuyor diye benimle evlenmekten vazgecekse isabetli bir karar olur zaten beni gerçekten sevmediğini düşünürüm sadece baba olmak için evlilik düşünen bir erkek hiç olmasın daha iyi birde çocuk isteyipte eşi hamile kalınca veya logusa iken benden uzaklaştı diye aldatan erkekler var ki onlar baba bile olmasınlar..

0|0
    0|0
  • Neden tüm kadınları genelledin ki?

0|0
    0|0
  • Allah vergisi birşet yapmam

0|0
    0|0
  • Allah gostermesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...