Dün gece kartal'da bankın üstünde yatan birini gördüm?

İçim acıdı ya karton falan örtmüş kafasına soğuktan korunmaya çalışıyo belediyelerin yeri yok mu kışın napılır ki böyle durumlarda? Kışı bu yüzden sevmiyorum!

0|2
5|21

Erkekler Ne Diyor 21

• aynen , kar yağsın etsin de , soğuk hava olayı beni de düşündürmüyor değil... ama bazen yapacak birşeyimiz olmuyor.
    kar kış olduğunda belediyenin evsizlere açtığı spor salonları var orada kalıyor insanlar . duymuş olmalısın?

1|1
    0|0
  • Yok yer falan onlara suriyeli kardeşlerimiz canımız ciğerlerimiz varken onlar kim ki sıcak bir ev sıcak bir yemek verilecek?

1|2
    0|0
  • Oda istermiydi orda uyumak tabiki hayir allah yardmcisi olsun disarda olanlarin hemde bu kışta halimize bin sukur 🙏

1|0
    0|0
  • bizde uzuluyoruz belediyeler malesef iyi çalışmıyor kışın sokaktaki insanları bırak hayvanları dahi barındıracak yer temin etmek zorundalar ama onlar sıcacık ofıslerınde rahatlarını bozamazlar

1|0
    0|0
  • 153 bildiriceksınız

1|0
    0|0
  • belediye gece evsizler için spor salonlarını falan açıyor ama yetmiyorki

1|0
    0|0
  • 153'ü arayıp bilgi verebilirsin. Büyükşehir belediyesi sokakta kalan vatandaslara kışın yardım ediyor.

0|0
    0|0
  • 153 e bildirmelisin.

1|0
    0|0
  • Allah yardım etsin

1|1
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun

1|1
    0|0
  • nolmalde yerleri var isterse gidebilir

1|0
    0|0
  • Hic deme kış ölsün gebersinn

0|0
    1|1
  • bankamatıklerın ıcınde yatanlar da var , Allah yardım etsın

0|1
    0|0
  • ... Suriyelileri yüzünden böyle derdim ama onlar yokken bile sokakta yaşayan insanlar tanıyorum :D

0|0
    0|0
  • Polis imdadi arasaydin devletin görevi onu ordan alip biyere yerlestirmek

0|0
    0|0
  • Camiye gitse almazlar mi

0|0
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun böyle insanların

0|0
    0|0
  • içilir

0|0
    0|0
  • eşşek olmasın çalışsın şarapçının tekidir

0|0
    0|1
  • Bende bayrampaşada gördüm

0|0
    0|0
  • devletin yerlerinde suriyeliler kaliyor.. bizim vatandasimiz sokakta yatiyor

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...