Cocuklarin olmazsa olmazlari cep telefonlari, tabletler hakkında ne düşünürsünüz?

Bu gün olduğu gibi teknoloji cagi ilerliyor bunun yani sira evlerde bulunan cep telefonu ve tabletler saglikli değil buna rağmen neden bu cihazlar çocukların eline veriliyor lütfen anne babalardan bir açıklama bekliyorum.

0|0
2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimi anneler temizligi rahat yapayim diye cocugunu ya telefon ya tablet ya da televiZyon bagimlisi yapar. Kimilerinin de benim gibi kocasi vardir. Kizim 2 kere tablet istedi. 3. Defa soylemeden tablet elinde. Gerci daha 1 bucuk yasinda eline ocaman telefon verdi esiim. Gec konustu. Şu an da bile yasitlarindan geride gidiyo. Oyle byle unutturmustum tableti. Esime o kadar soylememe ragmen tekrar aldi..
    Kizim unutsun diye 1 senedir telefon kullanmiyordum ben.

0|1
    0|0
  • İleride bir Çocuğum olursa asla ve asla 16 yaşına gelene kadar eline telefon tablet bilgisayar vermeyeceğim yeni nesil bu konuda gerçekten beraber halde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• özellikle çocukları çok iyi gözetim altında tutarak belirli zamanlarda kullanmaları gerekir

0|1
    0|0
  • anne baba degilim ama bunu cevremde cok goruyorum 10 yasindaki cocugun elinde s7 edge gordum ya bunlar verilmeli tamam ama belirli bir zamanda belirli bir saat

0|0
    0|0
Yükleniyor...