İnsanlar beni neden itici buluyor olabilir?

Bakışlarımda yüzümde bir iticilik olduğunu düşünmeye başladım. Unide okuyorum Simdiye kadar hic sevgilim olmadi hadi bu normal diyelim. Cunku bir sürü insan var hiç sevgilisi olmamış. Sorun ise derslerimde. it gibi ders calisiyorum atıyorum 80 bekliyorum ya 50 geliyor. Bu düşük not aldigim dersler genelde beni tanıyan hocalardan geliyor. Beni hic tanimayanlardan ise yüksek not aliyorum yani 80 bekliyorum 80 geliyor. Beni tanıyanların hareketlerinden de anliyorum beni sevmediklerini. Rencide ediyolar mesela.
Niye bir hoca ogrencisini sevmez. Surat ifadem mi itici ses tonum mu acaba? Bakışlarım ya da? İğrenç bir öğrenci gibi görünüyorum acaba.
Keske hic üniversiteye başlamasaydım.

0|0
2|20

Erkekler Ne Diyor 20

• Seni senden daha iyi anlayana dua et hayırlısını dile. Allah yardımcın olsun :) dua edicem senin için

1|0
    0|0
  • Saçmalama kendine kusur arama öyle

1|0
    0|0
  • eğer cok konusuyorsan konusma bırak sessiz bilsinler karsı taraf senınle konusmak ısterse ilerletirsin itici iğneleyici olma insanları yargılama bunları yapmıyorsan zaten sorun sen de değildir

1|0
    0|0
    • 3gün

Yok aksine sessizimdir ama hocalari çok dikkatli dinlerim. Belki de biraz önüme bakmam lazım. Ne bilim yaaaa😟
      Bu arada tesekkur ederim

• zeki isen bence yeterli fiziselige takilani umursama

1|0
    0|0
  • Foto var mı çok merak ettim seni bence abartıyorsun

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz taniyamadan ama kagidina itiraz et

0|0
    0|0
    • 3gün

Itiraz edeyim de hoca iyice kafayi taksin bana

• Davranislarin olabilir

0|0
    0|0
  • bencede ondan

0|0
    0|0
  • Kendini itici görüyorsan, başkarı da seni öyle görür

0|0
    0|0
  • yorum için fotoğraf şart

0|0
    0|0
  • Fotonu at da görelim

0|0
    0|0
  • Yav boşver insanların ne düşündüğünü onlar için mi geldin hayata

0|0
    0|0
  • Çirkinsindir

0|0
    0|0
  • pisliğin tekisin demekki.

0|0
    0|0
  • ya sende biraz gulumse ne bileyim cana yakin ol yani

0|0
    0|0
  • Yahu cidden fotograf sart yorum icin birde karşı taraf nasıl kişilerden oluşuyor detaylar önemli

0|0
    0|0
  • Havali olusundan sevmez

0|0
    0|0
  • önce resim at özelden degerldiriyim ben bu işlerde proyumdur

0|0
    0|0
  • yok artık hocaları neden suçluyorsun git bir sevgili bul rahatla bulamazsan gel

0|0
    0|0
  • Dış görünüş olarak sert bir yapıya sahipsin Herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuzenimden biliyorum bazen insanların normal bakışları dahi karşısındakine küfreder gibidir konuşma da aynı şekide sen normal bir şekilde günaydın dediğini sanarsın ama o karşıya günaydın yerine küfür gibi geçer çoğu zaman

1|0
    0|0
    • 3gün

Bunu arkadaslarima sorayim bari dışardan sert mi gorunuyorum diye.

• 3gün

Bencede biraz güler yüzlü olmaya çalış hiç değilse notunu düşük tutan hocalara en azıdnan hakkın olanı alırsın

• Boşver böyle düşünme mutsuz olursun
    Gençliğinin rafını çıkar

0|0
    0|0
    • 3gün

Çok mutsuzum zaten. Genclikte hedefler konulur planlar yapilir izlenecek yol çizilir. Başkaları da böyle çelme takar. Yaşarsam insallah yaşlılığımda bari mutlu olmak istiyorum.

Yükleniyor...