Eksi veya tepki alacağınızi bile bile dusuncenizi paylasirmisiniz?

Aklıma bu takıldı herkes yaşamıştır böyle bir şey tahminimce uzun lafın kısası gorusunuz nedir?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Düşüncemi her zaman paylaşırım napim elimde değil söylememek

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Burda bile eksi verecekler diye görüşünü yazamayanı gerçek hayatta düşünemiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Düşüncelerimden korkmam.

0|1
    0|0
  • Paylaşıyorum valla bazen öyle sinir bozucu şeyler paylaşıyolarki dayanamıyorum eksileniceğimi bile bile yazıyorum.

0|2
    0|0
  • Tabiki.. kimin ne düşündüğü beni ırgalamıyor aklima geleni yaziyorum

0|1
    0|0
  • Evet gerçek görüşüm neyse onu paylaşırım

0|2
    0|0
  • ne olursa olsun icimden geldiği gibi davranirim eger icimden geldigi gibi davranamicagim bir yerse hic gitmem oraya

0|1
    0|0
    • 5gün

Sinirlendiginiz zamanlarda da içinizden geldiği gibi davraniyormusunuz peki

• evet herkesin kendi görüşü söylerim saygi duyulmasini da beklerim ben nasıl duyuyorsam

0|1
    0|0
    • 5gün

Peki neden saygı duyulmuyor hiç dusundunuzmu

• 5gün

karsidakinin problemi saygi duyanlar da var. ama insanoğlu kendi görüşünü kabullendirme cabasinda genelde cevresine

• 5gün

Bir açıdan bu ama biraz daha açık konusmak gerekirse biraz derine inersek eğer burdaki insanlarin sorunları olsun günlük yaptığı seyler olsun sevgilisinden ayrılmış insanlar olsun yanlizliktan bikmis olanlar olsun üzgün ve beceriksiz hissettikleri için birilerine catmak isterler onu kırmak isterler ve karşıdakini kırmak icin gorusunu ısrarla surdururler
      Üzgün ve beceriksiz hissetikelr

• Paylaşırım

0|2
    0|0
    • 5gün

Tebrik ediyorum o zaman

• 5gün

Ya ne korkum olucak zaten polemik için yazanları şikayet ediyorum yazdıkları gibi kalkıyor burası özgür ahlak kuralları içinde herkesin görüşünü paylaşabileceği bir site 1 xperim ama yeni değilim bu hesabım yeni 😀

• 5gün

Bu da kanıtı sanırım

• Paylasmam. Kimsenin tavrini cekemem cunku. Saygi duyulsun isterim, normal olarak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Nefreti severiz.. Bilhassa insanlarda şahsımıza nefret uyandırmak için dahi sert üslupla cevap paylaşabilirim..

0|1
    0|0
  • Paylasirim kesinlikle.

0|1
    0|0
  • Zaten kimseyi umursamadan görüş paylaşıyorum

0|1
    0|0
  • evet paylaşırım olduğum gibi olmayı severim

0|1
    0|0
  • evet yapiyorum şu ana kadar en fazla 33 eksi aldim ama 70 e yakin arti vardi ayni görüşte

0|1
    0|0
  • Zaten sıkıntı da burda bizimle aynı görüşte olmayan insanları yanlış düşünüyorsun diye damgaladık. Tepki önemli değil sen ne biliyorsan ne diyorsan sence doğrudur ve odur. Doğrunun eğrisi büğrüsü olmaz.

0|1
    0|0
    • 5gün

Herkesin kendi ne gore doğruları vardır
      Senin bilmediğin doğruyu o bilir
      Senin bildiğin doğruyu o bilmez
      Gibi

• Kadınları iyi fırçalarım.
    Saçma sapan sorularda da soranı hakeza aynı.
    Cinsellik kategorisinde elimde sopayla gezerim.
    Allah'tan başka kimseden bir korkum yok. Vereceğim bir can. Meydan okumam ama meydanı andavallara da boş bırakmam.

0|0
    0|0
  • Doğru bildiklerimi her yerde haykırırım

0|1
    0|0
  • duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • Soylemem, doğruluğundan yüzde yüz emin olsam bile

0|0
    0|0
  • Paylaşırım