Feminizm hakli midir degil midir?

Objektif olmayani yuce rabbimmmm goruyor. Objektif olun
Gunaha girmek istemeyen objektif olsun
O b j e k t i f l i k e s a s t i r

• Hakli
    A seç
  • Degil
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|0
4|10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Feminizm, femen'den gelir. Fe-men, Latince'den türeyen erkeğin eki manasında kullanılan bir isimdir.. Man wo-man gibi.. İsminin kökeninin dahi erkekten türediği bu sefil ideolojiyi güdmem, güdeni de sevmem.. Bir tane feminizm ideolojisini güden kimse çıkıpta "bizi niye askere almıyorsunuz ulan, engelli miyiz, erkekten daha aşağılık varlık mıyız biz? Onlar bizden üstün mü ki ülkeyi onlar koruyor, eşitiz biz eşit.. Biz de askere gideceğiz!" demediği sürece, bu aşağılık felsefenin bir hükmü yoktur bilhassa Türkiye topraklarında..

0|1
    0|1
    • 1gün

halalan tayyiba

• 12saat

@Ayla_f disiplinmiş milletin özgüveni nasıl oluyor biliyor musun orada psikolojik durumu yaşamadan bilemezsin öyle atıp tutması kolay ki orda komutanlar o durumu sana yaşatmazlar malum kıçın memelerin var

• 8saat

@agnostikharundöndü Üff ne kadar abarttın be.

• Totalde doğru uygulamalar ve ifadeyle her düşünce doğrudur ama ülkemizde diğer akımların yanlış uygulandığını düşünürsek ve feminizm de bunlara dahil olduğundan haksızdır. Ülkemiz kadınları feminizmi bilmeden feminist oluyor.

0|0
    0|0
  • konunizm parayı feninizm kocayı bulana kadardır :)

0|0
    0|0
  • feminizim haklidir cumlesi nasil bir cumle feminizm bir akimdir icinde farkli turevleri olan bir akim bir sahsiyet mi ki hakli mi diyorsun. neyse ben de feministim evet sonuna kadar dogru kadinlarin toplumdaki konumlayisi igrenc

0|1
    0|0
  • feminizm gerek adalete göre gerek vicdana göre gerek bilime göre haklı birşey değil çünkü erkeklerden fiziken, zeka olarak birçok şeyde kadınlardan daha ileridirler duyguların hakkını da daha iyi verirler

0|0
    3|1
  • eyyo rebci kiz derler bana çünkü repci bir kizim

0|0
    0|0
  • Kısmen haklı kısmen değil.

0|0
    0|0
  • Delimidir nedir ahah shdjkdk

0|0
    0|0
  • ben FEMİNİSTİM ve gurur duyuyorum anlamını bilöeyen salaklar hala var

0|1
    1|1
  • feminizmi bilmiyorum ama hicbir insan hiçbir insanın kölesi değildir. Her bireye kendini ifade etme ve savunma hakkı verilmeli. Mesele ne olursa olsun cinsiyete degil şahsiyete bakılmalı..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olması gereken bir düşünce yani doğru

1|1
    0|2
  • Kızlar halk egitimler bile Kadın hakları egitimi çıkardı gidin eğitimini alın. Ataerkil toplumun sizi ezmesine izin vermeyin.
    Devlet egitimi de bir boka yaramaz ama eğitim eğitimdir gidin.

0|1
    0|0
  • Haklılar bende lezbiyenim zaten

0|0
    0|0
  • Hakli

0|0
    0|0
Yükleniyor...