Sokak ortasında dövülen bir bayan görseniz yardım eder miydiniz?

Ya da tepkiniz ne olurdu?

herkese keyifli akşamlar✋

#dayağahayır👎

0|0
15|49

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• şimdi ne diyeyim başıma geldi adam adam karısını dövü dövür kardeşim yapı yon dedim yazık vurma kadına dedim san noluyor dedi karım deki ister döverim ister severim edi adam küfür eti bende şalter atı adamı yumuk tım bırazı hırpaldım adamı kadın bağır maya başladı imdat kocamı dövülarlar sonra karakolluk olduk savcı serbet bıraktı sonra

1|0
    0|0
  • Saolun sizede hayırlı geceler ablacım

Şimdi;
    Dayağı atan zat-ı muhterem de bayansa
    Allaaahhh

Hemen yan büfeden çekirdeğimi alır izlerin kaçmaz.

Ama yok bir kazmaysa başrolde çekilin
    Ya bismillah Allahuekber

68.media.tumblr.com/...mdr7ookq8O1rlxqico1_400.gif

1|0
    0|0
  • Biçok kez denk geldim çoğunluğu gece vakti. Müdahale etmeden geçersen yazıklar olsun bana

1|0
    0|1
  • TR şartlarında öyle bir olaya müdahil olmak isteyen canına susayıp gazetelerde 3. sayfa haberi olmak istiyordur!

1|0
    0|0
  • ewet
    niye etmiyim ki

1|0
    0|0
  • kadını adamın elinden alırım konusu fark etmez, haa baktım bide bana posta koymaya kalkıyor kafayı koydum mu ağız burun karışık dağıtırım net.

1|0
    0|0
  • o an gözümün önüne annem kız kardeşim geldi..
    düşmanımdan beter oldu adam..
    yaşanmıştır..

1|0
    0|0
  • Kendisi yardım talep etmediği taktirde yardım etmezdim. Bu konuyla alakalı tuhaf bir anım var o gün bugündür insanların ne yaptığıyla ilgili değilim. Sen git kadın için bir güzel dayak ye (adam boks antrenörü) ve o kadın senden şikayetçi olsun. Kadınları anlamıyorum ve artık anlamakta istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Ederim. Ettim bir kaç defa. Ama öğrendim ki etmemek gerekiyor. Her defasında söz konusu kadın bana gelip karışma Bırak onu vb. Seyler söyledi

1|0
    0|0
  • Hayvan olsa bile ayırmaya çalışır :( Ederim tabi ki kadına el kaldıran erkek değildir zaten ama evli kocasını bırakıp başkasıyla yatiyosa vahim

1|0
    0|0
  • ederim ama karı koca arasına da girmeye çekinirim suçlu ben olurum polisi ararım

1|0
    0|0
  • Ederim tabi çekerim döven kişiyi

1|0
    0|0
  • İnsanlık vazifemdir en başta. Elbette ederim.

2|0
    0|0
  • Hayir yaptiginin cezasını ceksin bir daha da insanlara karşı dikkatli olmayı öğrensin ama problem suysa ki böyle bir şey olamazda zaten bir yabancı tanımadığı bir kadını vuramaz

1|0
    1|0
  • Genelde yardım etmem bana ne diyorum ama nedense duramıyorum sonra benim başım ağrıyor

1|0
    0|0
  • Etmemiz lazım

1|0
    0|0
  • ayırırım her türlü, duruma göre adamı döverim

1|0
    0|0
  • Ölüm pahasına da olsa yardım ederim sonuçta ordaki benim sevgilimde olabilirdi kardeşimde olabilirdi erkeğim diyen her insanın yapması gerekende bu.

1|0
    0|0
  • yok etmem polisi ararım sonra kocam değil mi döver de sever de deme ihtimali büyük

1|0
    0|0
  • Ederim tabi

1|0
    0|0
  • tipine ve yasina gore degisir.

0|1
    3|1
  • polis gelsin baksın bu memlekette yardım eden suclanır

0|1
    1|0
  • hayır

0|1
    1|0
  • anında yok ederim lavuğu

2|0
    0|0
  • Onunla benim aramda diye bizi tersliyor kadınlar o yüzden bir daha tövbe

1|0
    0|0
  • kesinlikle yardım ederim hatta o kadını döven şerefsize meydan dayağı atardım.

1|0
    0|0
  • Elime ağır bişey alırım bayan eşinizmi derim kadının cevabı önemli değil amaç dikkat çekmek pekmezini akıtırım adamın adamısın lan hee büzzük yat yerde kal yerde kal dedim diye devam eder gaza getirme beni böyle sprularla zaten kafa bozuk

1|0
    0|0
  • Ederim tabikide tepkim büyük olurdu adamı döverim gelemem öyle durumlara

1|0
    0|0
  • Dövenin ağzını burnunu kırarım

1|0
    0|0
  • Ayırmak olur sadece

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 14

• Etmem önceden koşardım birine edeyim dedim kocam o karışma dedi.

2|1
    0|0
  • Cıngar çıkarırım net.. Dayak yiyecegimi bilsem dahi kavgaya karışırim

2|0
    0|0
  • adama dalarım sonrada polisi ararım

1|0
    0|0
  • Ederim

1|0
    0|0
  • Ederim herhalde sanalda klavye artistliği yapıp gerçekte susan biri değilim.

1|0
    0|0
  • Kendim olaya ne sözlü ne şiddet içerecek şekilde dahil olmam. Polisi ararım oradan uzaklaşırım. Benim söyleyeceğim şey adamı daha da sinirlendirebilir.
    Yardım çağırırım ama kendim sözlü bir müdahelede bulunmam o adama.

1|0
    0|0
  • Hayır ugrasmam

0|0
    1|0
  • Kesinlikle ederdim!

1|0
    0|0
  • Çıkarır biber gazımı dalardım olaya

1|0
    0|0
  • İlk önce uyarırım baktım banada el kol hareketi yapıyo kadını kurtardığım için ceza yemem heralde gibime geliyo sopa gibi muhakkak yerde bişeyler vardır adama sırtına ölmiycek şekilde geçiririm

1|0
    0|0
  • Araya giremesem bile tepkimi bağırarak gösterir polisi arardım

1|0
    0|0
  • Adama uçan tekme atarım kadını kurtarırım

1|0
    0|0
  • gider o hayvani doverdim.

1|0
    0|0
  • Araya girsem bende dövülürüm ama yardım etmeye calışırım