Cesedi Nasıl Saklardınız?

Cesedi Nasıl Saklardınız?Cinayeti işlediniz. Sıra cesedi saklamaya geldi. Hadi hayal gücünüzü kullanın KS! Cesedi/kanıtları nasıl saklardınız?

1|0
34|54

En İyi Erkek Görüşü

• duşun içine ilk plastik bir naylon serdikten sonra bunun kolunu bacağını ayırırım fosforik asit dökerim sabaha kadar asitin içinde bekletirim etlerini erimeye başlıycak kemikleri yumuşıyacak sonra tıpayı açar asit gider giderden aşağıya sonra blendır gibi bişiyle ya da bir testere vb aletlerle cesede dalıp iyice ufak parçalara bölerim sonra naylondan tutup bir poşete koyarım poşeti 4 kat yaparım içinede bol bol toprak ve gübre koyarım diyiceksin bu kadar işlem nedne laızm insan vucudunda 5 litre kan ver hepsi boşalmış olucak ve küçük parçalara bölünmüş olucak belli olmıycak yani bir trafik çevirmesi felan olursa asla belli olmaz neyse onu öyle çuvallarım sonra duşa bol bol çamaşır suyu dökerim giderin üstünde ki demiri söker orda saç kıl tüy kalmadığına emin olurum giderden aşağıya 20 lavoba aç dökerim arkasından da bol bol kaynar su ve çamaşır suyu dökerim sonra banyoyu komple çamaşır suyuyla yıkarım sonra hazırladığım gübreye benzer cuvalı sırtlanır arabbaya koyarım bagaja sonra bu şile yollarına çıkarım ıssız olur sabahın 5:30 da 6 sında rahat giderim sonra şile vvardıktan sonra bir yerde kahvaltı ederim ve bir çicek saksısı alırım ya da bir fidan sonra şile yollarında ıssız bir yere ilk çuvalımı boşaltır arkasından da fidanı koyarım sonra arabayı direkt iç dış yıkamaya götürürüm tekerlekleri değiştiririm sonra küreği çöpe atarım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saklamam. Ulu orta bırakırım. İbret alsın herkes. Öldürdüysem vardır bir nedeni.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• kanka asit dolu küvet'in içene atar eritirim cesedi. daha sonrada levye yardımı ile küvetin tıpasını yerinden çıkartırım suyu gidere boşaltırım daha sonra yeni bir küvet sipariş ederim küveti değiştiririm 😂

not: azılı bir seri katilin yaptığı gerçek olaydır

1|1
    0|0
  • Nitrik asidle yapılan bir karışım var Kral Suyu derler ona.. Cesedi onunla yakarsan toz halini alıyor ceset... Sonra aç suyu gitsin kanalizasyona..

1|0
    0|0
  • Etleri kemikten sıyırır etleri pideciye götürür kıymalı pide yaptırırım konu komsuya dağıtırım adagım vardı diye kemikleri de gömerim bir yere

2|0
    0|0
  • Söylersem herkes cinayet işlemeye başlar kanka:)

1|0
    0|0
  • çöp variline keser parçalar koyarım üzerinde beton dökerim gider baraja atarım barajda kolay kolay bulamazlar ayıkss

2|0
    0|0
  • Cesedi elleyemem ki saklayayım..
    Bir anlık öfkeyle birini öldürmüş olsam bile, ceset öylece kalır ortada..

1|0
    0|0
  • Bir gün böyle bir suça karışırsam sosyal medya hesaplarımı inceler polis dolayısıyla yakayı ele veririm ahbap o yüzden söylemeyecem:/

1|0
    0|0
  • Ugrasamam. Kendi saklansin.

1|0
    0|0
  • ormanlık alana gömerek. derin bir mezar kazmalı ama yabani hayvanların eşemeyeceği

1|0
    0|0
  • hayal gücüne gerek yok depo gibi yerin varsa muşamba ser ölüyü getir onun ustunde parçalara ayırın sonra onları hintliler gibi ateşte yak tabiki naylonlarıda yakacan en son kemikler kalacak onları da çekiç yardımı ile ez toz haline gelecekler sonra toprağa göm al sana cinayet tabiki arabanın plakasını da değiştir kamera filan çektiyse yakalanma 🙊🙉🙈

1|0
    0|0
  • Kusursuz bir cinayet için once kafama ayağıma galos geçiririm direk kafaya tek kurşunla öldürürüm ki maktül ile bogusma dna izi olmasın diye ondan sonra müsait ormanlık alanda maktulu yakardim kalan kemiklerini ise mezarlığa yakın bir yere gomerdim

1|0
    0|0
  • kurbani zincir ve agir birseyle baglar pis suya atardim.

1|0
    0|0
  • Asitle eritirdim

2|0
    0|0
  • Cesedi niye saklıyım mk tekrar diriltmek için mi? :D İlk yıllarım geldi aklıma , bu soruyu sormuştum ben de.

0|0
    1|0
  • Kimseyi öldürmek istemem ama farzı misal öyle bir halt ettim. Kemik 800 derecenin üstünde yanmaya başlar iş yerinde ısıl işlem fırını var 1200 dereceye ısınıyor içine rahat sığar tüm beden kül haline gelene kadar yakılıp kül toprağa karıştırılabilir.

1|0
    0|0
  • Eğer öldürdüğüm kişiyi tanımıyorsam yani benimle bir ilişiği olduğu anlaşılmayacaksa onu apartman boşluğuna atardım. 10 kayı bina kimin üstüne kalırdı acaba :D

1|0
    0|0
  • özenle öldürülen kişinin kesilebilen kısımlarını küçük küçük dilimledikten sonra...

1|0
    0|0
    • 1gün

Allah seni kahretmesin 😂😂😂😂

• 1gün

Süpaneke Dinimiz Amin

• Yerdim

2|0
    0|0
  • pişirir yerdim :D

1|0
    0|0
  • İssiz bir arazide benzin döküp yakip küllerini savurmak en mantiklisi olsa gerek.

1|0
    0|0
  • söylersem saklamamın bir anlamı yok :D
    tabi ya yakardım ya da hayvanlara yem :D

1|0
    0|0
  • polisi arayın

1|0
    0|0
  • hiçbir cinayet kusursuz değildir ;)

1|0
    0|0
  • Denize açılır atardım

1|0
    0|0
  • Ceset yoksa cinayette yoktur yakardim veya gomerdim.

1|0
    0|0
  • amirim tutuklayın @amirmuzo

1|0
    0|0
  • keserek kuş başı şeklinde we bir baraja balıklara yem olarak atarım en Mantıklı si bu geldi birisi öldürdüğü kadını ewin altına betona gömdü onu buldular

1|0
    0|0
  • birakir kacarim

1|0
    0|0
  • google a en kolay cesetten kurtulma yöntemleri yazar ilk 10tanesini kayıt eder ve ortama en uygun olanı uygularım

1|0
    0|0
  • Mumyalarim gomerim sonra define ararken buldum derim yetkilileri çağırıp müzeye bağışlarım.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 33

Yükleniyor...