Hayallerin gerçek olsun ister misin?

Hayallerini gerçekleştirmek için bir fırsat arayan varmı? 😊

0|0
5|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fırsat aramak demeyelim ben gerçekleşsinler diye çok uğraşıyorum. Bunun başında kendimi bilgilerle dolduruyorum ve o bilgileri paylaşıyorum. Siyaset gibi değil. Düşünmeyi öğretmek gibi, soru sormayı öğrenmek gibi. İnsanı insan yapmayı istiyorum ben. En büyük hayalim bu. İnsan oluşur belki de gerçekten insan olan. Bir çığ gibi büyür umarım.
    Hayallere girince içim doldu uzuuun uzun yazmak istedim. Ama sizi de yormayayım ^^. Veee hayal edin, hayal etmek düşünmek kadar özel bir güçtür. Onu gerçekleştirirken de daha ilerisini hayal edin. Belki bir gün hepsi gerçekleşir ve son kez arkana baktığında o toplu mutluluğu görürsün. Bir şeyler yaptım dersin.

0|1
    0|0
    • 7gün

Gerçekten çok güzel bir hayalin var keşke herkes kendini bilerek insan olsada seninde hayalin gerçekleşmiş olsa 😊

• 7gün

Keşke... ama o da olur elbet bir gün. Uçurumla karşılaşınca. Ya da uçumla karşılaşacağını gözleriyle gösterince^^

• olacak inşallah inaniyorum

0|1
    0|0
  • var demeye korktum o nasıl sorus

0|1
    0|0
  • Bir çok hayalim var ama cesaretin yok. Ben gerçekleştiremem sanırım

1|1
    0|0
    • 7gün

Yardımcı olmak isterim korkma 😊

• 7gün

Sen hayal et ve ucundan tut. Diğer elinle çekmeye başlarsın elbet. Titrese de elin yardım edecek elbet.

• 7gün

Benimde çok hayalim var ve gerçekleştirmek adına adımlar atıyorum ve Benim gibi hayali olan birçok insana nasıl gerçekleştireceğimi anlatmak istiyorum 😊

• Benim hayallerim en güzel yere gömülmeyi hak etti bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...