Boyle patronu şikayet eder miydiniz?

İse ihtiyacım vardı beni 1 hafta sonra elemani isten ayrildigi için ise aldi, ne kahvaltı ne öğle yemegi vermedi, bunların parasını da vermedi, part-time çalıştığım gunler vardi o günler erkenden arıyordu gel artik diye ses edemiyordum çünkü is bulamamıştım bu isi de kacirirsam parasız kalirdim. İsten çıktım ailevi sebeplerden beni yari yolda biraktin diye paramı vermedi yalvardım resmen gel vercem dedi gittim vermedi en sonunda sert ciktim aldım. Simdi bir arkadaşım orayi şikayet etmem gerektiğini soyluyor sigortasız eleman çalıştırdığı için. Ekmek yediği kaba pislemek gibi oluyor ama adam bana çok çektirdi v aşırı az bir ucretle çalıştırdı, diğer elemanlara yemek parasi verirken bana vermedi, ben erken geldim geç gittim temizlikleri getir goturleri hep ben yaptim. Sizce ne yapayim beni çok zor durumda birakti.

1|0
2|8

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Şikayet et, ekmek yemekle alakası yok devlet zorunluluk koymuş adam uymuyor.

0|0
    0|0
  • Şikayet

0|0
    0|0
  • Et tabi o p. çe de bir ders olur senden sonra işe gireceklere öyle davranmaz. Sen ordan yemek yediysen emeğinle yedin kimse sana haybeden para vermedi

0|0
    0|0
  • Hakkını yerken o sana karşı dusundumü böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • şikayetinin gecerli olması için halen orda çalışıyor olman gerek diye biliyorum

0|0
    0|0
    • 21saat

Alo şikayet hatti var 170 miydi neydi her vatandaş sikayette bulunabilir

• 21saat

e tamam işte 170 doğru. Bir keresinde bende sigortalar maaş üzerinden yatmıyor diye şikayette bulunmuştum halen o işyerinde çalışıp çalışmadıgımı sormuşlardı. Bence arayıp bilgi alabilirsin. İsminide gizleyebiliyorsun senin şikayet ettiğinde patron tarafından bilinmiyor

• 21saat

Aynen gizleniyor

• Boşver eden bulur. Senden bulmasın

0|0
    0|0
    • 21saat

Susmam için bir neden soyle

• 21saat

Şikayet edersen orası kapatılabilir ve orda çalışan diğer insanlar mağdur olabilir. Hakkımı savunayım derken başkalarının hakkına girmiş olursun

• 21saat

Hayır kapatilmaz ceza kesilir ve kimse de mağdur olmaz o patron bozuntusu haric

• sikayet et sen susarsan o susarsa bu susarsa bu serefsizler ayni seye devam ederler

0|0
    0|0
    • 21saat

Ben oldugumu anlar ama

• 16saat

Karşımdaki adam çok maco ve evet korkuyorum

• 13saat

valla isterse baska bisey olsun burda olay sende biter baskalarininda denin gibi az bir miltarla calismasina falan goz yumacaksan git otur evinde he yok ben hakkimi arayacagim baskasida benim yasamadigimi yasamasin diyosan yapacagini biliyorsun zaten

• Şikayet et şerefsizi

0|0
    0|0
    • 21saat

Ama benim numarami biliyor ve gurbetteyim ogrenciyim tehdit falan eder diye korkuyorum

• 21saat

bir pok yiyemez ben yapmadım dersin

• 21saat

Akli olan anlar bana bir kotuluk yapabilir çok maco

Kızlar Ne Diyor 2

• Şikayet etmelisin, ekmek yediğin kaba pislemek değil aksine hakkını aramak olur bu.

0|0
    0|0
  • KESİNLİKLE şikayet etmeniz gerek.. Hem zaten sizin böyle bir muamele görmemeliydiniz hemde paranızı hakkıyla vermemiş. Sigortasız eleman çalıştırmakta yasa dışı. Kesinlikle sizde ona hak ettiğini verin ve şikayet edin. Belki biraz insan olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...