Görüş farklılıkları ve hayatımız?

Ben kapalı bir kızım fakat kimsenin görüşüne karışmam karışamam hakkım yok fakat çevremdeki insanlar benim tesettürümü yargılayıp bazen de dolaylı veya direkt nefret ettiklerini söylüyorlar. Öyle insanları hayatımdan çıkarmalı mıyım?

0|0
4|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Kimse kimseyi sevmek zorunda değil sonuçta. Çıkar veya çıkarma o insanları hayatından senin kararın fakat kimse de seni sevmek zorunda değil asla

0|0
    0|0
    • 4gün

Biliyorum sevmek zorunda olmadiklarini ama benim gorusumle alay edip benden nefret ettiklerini soyleyen insanlara ne yapmaliyim

• 4gün

Ben sen haksızsın demedim ki sadece kimse kimseyi sevmek zorunda değil dedim sadece

• 4gün

Peki oyleyse

• Öyle dil uzatanlar çok. Kapalı ya da açık olmanın bence bir önemi yok, çünkü kapalı olupda dinle alakası olmayan çok, tabi fatura geri kalanlara kesiliyor :(

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada

0|0
    0|0
  • süslümansan hakkın bu sözler ama normalsen onları hayatından çıkar

0|0
    0|0
  • Hayat senin hayatın sonuçta kafan uyuşmuyorsada hayatından çıkarabilirsin bir insanı. Sebep arama. Yaşam tarzına kimse müdahele edemez olay bu kadar basit. Bu şekilde hakarete uğrayıp muhabbeti kesmezsen sen aciz duruma düşersin.

0|0
    0|0
  • Dine göre mi kapanıyorsun yoksa cinse göre mi?

0|0
    0|0
    • 4gün

Nasil yani dinim emretti tabi ki ona gore kapaniyorum

• 4gün

Sanmiyorum. Bilmiyorum ya of

• 4gün

Oflama be sal gitsin.

• Tabiki çıkarmalısın malesef bizim ülkede laik diye geçinen dangalakların işine geldiği gibi davranmaları ayrı bir ironi

0|0
    0|0
  • süslümansan çıkarma boş ver kalsınlar

0|0
    0|0
    • 4gün

Soru soran insanlari kotulemeyi nasil biliyorsunuz. Susluman olsam neden bu kadar icimde kalsin ve buraya yazayim

• 4gün

Cikarttiktan sonra soruyorum. Ama surekli geliyolar

• 4gün

yanina gelmelerine musade etmen bile hata uzaklas onlardan

• öylelerini hayatında çıkar.

0|0
    0|0
  • muhara olma onlarla

0|0
    0|0
  • Bence sen atıyorsun burası Türkiye

0|0
    0|0
  • kes ya kapalisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Niye bos duruyorsun sen de onları yargıla. Ezikliğin manası yok, biraz cesur ol. Onlara böyle giderse cehenneme odun olacaklarını söyle.

0|0
    0|0
  • Sen nerde yasiyorsun? Böyle bisey Türkiye de varsa bosuna gelmek istiyorum oraya 😑

0|0
    0|0
    • 4gün

Turkiyenin cogu yerinde yasadim fakat ilk defa burada karsilasoyorum boyle bir seyle-ismini vermek istemiyorum yasadigim yerin-

• 4gün

Degilim ama en az onun gibi bir yer

• 4gün

Sinirlendim simdi inanki sakin ezik durma konusma bile öyle insanlarla hayret bisey ya

• Çıkaracaksın elbette. Seni üzen insanın hayatında yeri olamaz.

0|0
    0|0
  • Evet düpedüz kötülügünü istiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...