Kapat

Görüş farklılıkları ve hayatımız?

Ben kapalı bir kızım fakat kimsenin görüşüne karışmam karışamam hakkım yok fakat çevremdeki insanlar benim tesettürümü yargılayıp bazen de dolaylı veya direkt nefret ettiklerini söylüyorlar. Öyle insanları hayatımdan çıkarmalı mıyım?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse kimseyi sevmek zorunda değil sonuçta. Çıkar veya çıkarma o insanları hayatından senin kararın fakat kimse de seni sevmek zorunda değil asla

0|0
    0|0
    • Biliyorum sevmek zorunda olmadiklarini ama benim gorusumle alay edip benden nefret ettiklerini soyleyen insanlara ne yapmaliyim

• Ben sen haksızsın demedim ki sadece kimse kimseyi sevmek zorunda değil dedim sadece

• Peki oyleyse

En İyi Kız Görüşü

• Niye bos duruyorsun sen de onları yargıla. Ezikliğin manası yok, biraz cesur ol. Onlara böyle giderse cehenneme odun olacaklarını söyle.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Öyle dil uzatanlar çok. Kapalı ya da açık olmanın bence bir önemi yok, çünkü kapalı olupda dinle alakası olmayan çok, tabi fatura geri kalanlara kesiliyor :(

0|0
    0|0
  • Hayat senin hayatın sonuçta kafan uyuşmuyorsada hayatından çıkarabilirsin bir insanı. Sebep arama. Yaşam tarzına kimse müdahele edemez olay bu kadar basit. Bu şekilde hakarete uğrayıp muhabbeti kesmezsen sen aciz duruma düşersin.

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada

0|0
    0|0
  • süslümansan hakkın bu sözler ama normalsen onları hayatından çıkar

0|0
    0|0
  • Tabiki çıkarmalısın malesef bizim ülkede laik diye geçinen dangalakların işine geldiği gibi davranmaları ayrı bir ironi

0|0
    0|0
  • Dine göre mi kapanıyorsun yoksa cinse göre mi?

0|0
    0|0
    • Nasil yani dinim emretti tabi ki ona gore kapaniyorum

• Sanmiyorum. Bilmiyorum ya of

• Oflama be sal gitsin.

• öylelerini hayatında çıkar.

0|0
    0|0
  • süslümansan çıkarma boş ver kalsınlar

0|0
    0|0
    • Soru soran insanlari kotulemeyi nasil biliyorsunuz. Susluman olsam neden bu kadar icimde kalsin ve buraya yazayim

• Cikarttiktan sonra soruyorum. Ama surekli geliyolar

• yanina gelmelerine musade etmen bile hata uzaklas onlardan

• muhara olma onlarla

0|0
    0|0
  • Bence sen atıyorsun burası Türkiye

0|0
    0|0
  • kes ya kapalisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen nerde yasiyorsun? Böyle bisey Türkiye de varsa bosuna gelmek istiyorum oraya 😑

0|0
    0|0
    • Turkiyenin cogu yerinde yasadim fakat ilk defa burada karsilasoyorum boyle bir seyle-ismini vermek istemiyorum yasadigim yerin-

• Degilim ama en az onun gibi bir yer

• Sinirlendim simdi inanki sakin ezik durma konusma bile öyle insanlarla hayret bisey ya

• Çıkaracaksın elbette. Seni üzen insanın hayatında yeri olamaz.

0|0
    0|0
  • Evet düpedüz kötülügünü istiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...