Akepe neden dolara karşı bir önlem almıyor? Türk lirası sizin için bir şey ifade ediyor mu? Müslümanlığın neresinde var?

Akepe denilen hırysız, şeytanylar anca başkanlık diyorlar. Sanki dünya kendi etraflarında dönüyormuş gibi Avrupaya meydan okuyorlar. Ya bunlar avrupaya artistlik yapıncaya kadar ekonomiye bir baksınlar. Dolar bugün tam 7 kuruş birden arttı. Ve şu an 3.50. Dolar gezi olaylarında 1.80 di. 3.5 senede tam iki katına çıktı. Hani akp Müslüman dindar ya bu 3.5 senede doların iki katına çıkması Müslümanlığın neresinyde var? Benim için tl bir şey ifade etmiyor. O kadar ateşlyım ki nerdeyse bu akepe doları böyle yaptı diye ortalığı yıkaysım var. Ben oylarımı bu orysp ccklarına iyi niyetimden attım hep. Ama bunlar oy diye bir daha benimkiyni alır. Aklınız varysa paranızı dolar yapıyn. Dolar kısa zamanda 3.75 i görecek. Bu akepe azılı bir orysp ccklrı korosu. Neymiş efendim doları yabancı böyle yapıyormuş. Eee soktukylayrım siz ne diye devletin başındasınız o zamayn.

Güncellemeler:
1gün Suç bende. Burdaki salayklar ne anlar bu dolardan insanlıktan paradan. Daha bunlar lirayı bulamıyor ki

0|0
1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• blemedm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!