3 Kişi bir çocuğu kaldırıp yere vurarak dövüyorlardı abi ölüyorum diye ölüm çığlığı atıyordu siz olsanız napardınız?

Bağlık bir alanda 5 sene önce içiyorum bir çocuk çığlığı duydum ama içini cızzz ettirecek kadar acı bir feryatla ölüyorum diye bağırıyor arkadaşa ben sigara alıp geliyorum dedim sese doğru gittim 3 tane kocaman gençler çocuğu dövüyorlar kaldırıp yere vurarak suratına hayvanca tekme atarak aşırı sarhoşum ama o an kendi kardeşim sandım 2sini hastahanelik ettim ambulans geldi kafasını ediyordum taşla arkadaşım yetişmese Parçalıyordum kardeşimin adını söylüyorum hala o sanıyorum arkadaşım yok o değil kendine gel o değil diyor yüzü gözü kan içinde idi yüzünü mendille sildi onun olmadığına zor ikna olmuştum neden dövdüler seni diye sordum depozitolu bira şişelerini 10kuruşa satıp dondurma almak istemiş fakir cılız öyle masum acı bakıyordu ki morarmadık yeri kalmamış kova yapanların olduğunu fark etmemiş görür ihbar eder diye çocuğa işkence ediyorlardı polis ekibi geldi arkadaşım olayı anlattı ilk başta ters kelepçe ile şiddet göstererek davranan polisler alnımdan öptü uzaktan olayı seyreden 3. kişiyi polis otoya koydu bağlık yere götürdü kelepçelerimizi çözdü biz burada değiliz dedi karşılık veremez hale getirene kadar vurduktan sonra o çocuğu nasıl kaldırıp yere vurduysa ben gördüğüm kadar 4 kere vurmuştu aynı öyle yere vura vura haşat ettim polisler bile şaşırdı nasıl bu hale geldiğine hastaneye götürdüler ardından mahkemeye işkence ederek öldürmeye tam teşebbüsten 20şer sene gün aldılar çocuğu kafasının üstüne fırlatarak tekmeleyerek dövdükleri için beyin kanamasından öldü hastahanede hala aklıma geldikçe o hali hep ağlarım o bakışı hiç gitmiyor aklımdan çevrede olayı öğrenenler yaşlı adamlar teyzeler hangi elinle vurduysan diye elimi öpmek istediler çocuğun annesi in ayaklarıma sarılarak ağlaması felan off bir gün kalbim yaşanan acıları kaldırmayacak

Güncellemeler:
2gün Geçen gün mezarına gittim durumları olmadığı için yaptıramamışlar kotu bir taş var etrafı otlarla çevrilmişti Allah affetsin sarhoştum ellerimle otları kopardım oturdum konuştum dondurma bıraktım zamanında yetişemedim kuzum affet dedim ufacık bedenin iyi dayandın abisi keşke benim oturduğum yere gelseydin ben sana kötü davranmazdım hiç yemin ederim bak bu zıkıma n. k gibi para veriyorum sana da alırdım abiiim offff Ya yine burnum kanadı üzüntüden Hoşçakalın
1gün Ömer hep 8 yaşında kalacak kimse onun canını yakamayacak cennette üzülmeyecek hiç

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• gece gece aglattin be abi icim ciz etti 😢😢

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun gönlğ güzel insan. Çocuk öldü dedin onda sonrasına gönlüm dayanmadı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Helal olsun sana.

0|0
    0|0
  • Okudum da kötü oldum😁

0|0
    0|0
    • 2gün

Sen bide beni düşün 8,9 yaşında çocuk ailesinin durumu olmadığı için dondurma istediği için şişe toplayıp satmak istemiş aklıma geldikçe azıma s... lıyor polisler bile ağladı işin ilahi yanı ben sarhoşum ama bir anda Kul ile Allah arasında kalır ama ben hayatımda olmadığı kadar kuvvet hissettim benden büyüktüler... Arada sırada çocuğun küçücük mezarına gidiyorum parasızlıktan yardıramamışlar garibim dünyada da garibandı mezarında da gariban çok ağladım çok

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...