Crossdresserler (yani erkek olduğu halde kadınsı giyinen) hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

sizlerin düşünceleri nelerdir bu konuda

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• ayar olurum kimse kusura bakmasın eşcinsellere karşı saygım yok biz dünyaya hükmetmiş osmanlının torunlarıyız çinlileri bezdirmiş korkudan çin seddi yaptırmış osmnalının torunlarıyız kimse kusura bakmasın atalarımızın bçyle torunları yok bunlar ermeni dölü

0|0
    0|0
    • 3gün

Iyi incele tarihini

• 3gün

@yel_da benle balımlı falan konuşma delikanlı gibi erkek gibi konuş ben Müslman olarak görevimi yaptım sen iflah olmazsın sizin sozunuz HELAKTIR BİDE DEMİŞSİN AFİRKA HOLLANDA AFRİKADAKİLER ŞEREFİYLE NAMUSUYLA YAŞIYO ONUNmükafatını YÜCE ALLAH VERİCEK BU DÜNYADA YÜZÜ GÜLMEYEN MÜSLÜMAN KULLLARINI YÜZÜNÜ ALLAH ÖTEKİ TARAFTA CENNETİN EN GÜZEL YERİNE KOYUCAK HOLLANDA DEMİŞSİN YAKIN ZAMNDA HOLLANDADA Bİ FELAKET OLUR GÖRÜRSÜN OZAMN BU SÖLEDİKLERİMİ HATIRLA şerefsiz olmaktansa aç ölüp şerefli olmayı tercih ederim şerefimle yaşarım şerefimle ölülrüm bu arada burda acı çekmişsin sen acı nedir bilmiyosun ALLAH Öteki tarafta acıyı sana öğretir rahat ol bak israilde yangın çıktı filistinlilere zulum etti diye yakında hollandada felaket olur iyi incele tarihini demişsin ya ben 40 kişiyle çin sarayını basan kürşatın fet edilemeyen istanbulu fet eden fatihin dünyanın karşısında titrediği kanunin avrupanın korkudan 35 attığı atillanın torunlarıyım anladığım kadarıylada sen kürtsün atalarındemişsin

• 3gün

sizin tarihinizde eşeklerden başlar atalarınız eşeklerle ermeniler dir

• Ay biri bnden bahsetti :)

0|1
    0|1
    • 3gün

gurur duyomusn kendinle yazık çok yazık bu kerimcan topundan sonra çoğladı keşke gebersydi gidin avrupada yaşayın ipnler gidin orda düzdürün hepiniz lanetlisinz sizin gibiler LUT KAVMİ EŞCİNSEL OLDUĞUiçin helak olmuş sizin gibiler lanetli
      yol yakınken vazgeçin özünüze dönün

• 3gün

ELİNİ BEŞ SANİYE ÇAKMAĞA TUT DAYANIYONMU HE HADİ ÖTEKİ DÜNYADA O ÇAKMAK TAKİ ATEŞİN MİLYAR KATI ATEŞTE AZAP ÇEKECEKSİN firavun gibi sonradan iman edersin zaten ilgi alanın olsan bile bana yanaşsan kırılmadık kemiğini bırakmam suratının şeklini bile değiştiririm sen rahat ol bir tanesini dövüdm seinin gibi

• 3gün

Ya dayak yersen biliyosun bir kere peygamberde savasta yenildi... Firavunda musaya karsi hakli cikti... Ayrica ates mi... Balim sen aci cekmemissin dunyada... Dunyada aci cekmeyenler cehennem atesini kotu bisey saniyor...

• başka işim yok onları dusunucem ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...