Kapat

Bir erkek neden tecavüz eder?

Bir erkek olarak bir neden bulamadım. Siz neler düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
...

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Hukuk kurallarının gerekli ağırlığa sahip olamadığı zamana kadar bu devran böyle döner. Toplumumuz da sorgulayıp tartışıp yine bildiğini okur. O hastalıklı şahısları ya en etkili şekilde tedavi edecekler veyahut ağırlaştırılmış hapis cezasını adam akıllı uygulayacaklar. Bu sapkınlık başka türlü çözülmez. Benim de görüşüm bu şekilde.

1|1
    0|0
    • Maleseff ülkemizde bu tür olaylara karşı hak edilen cezalar uygulanmıyor kaldı ki bazen hiç uygulanmıyor.

• Ne yazık ki...

• Diyecek birşey kalmıyor bu noktada.

En İyi Erkek Görüşü

• Aile içi eğitim yok parasını cebine koyup salınca edep bilmez, insanlara dönüşüyoruz yavaştan

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• 1. senaryo:
    Erkek kızı sever. Kız erkeği sevmez ve reddeder. Kıza karşı obsesif olan ya da onun hayatını karartmak isteyen erkek fiziki üstünlüğünü kullanarak kıza tecavüz eder.
    2. senaryo:
    Erkek kızı sever. Kız da erkeği sever. Bür müddet ilişki içinde bulunurlar. Sonra kız ayrılmak ister ama erkek ayrılmamaya direnir ve kıza tecavüz eder.
    3. senaryo:
    Erkek hiç görmediği bir kızı fiziki olarak üstün olabildiği bir ortamda yakalarsa ya da onu öyle bir ortama sürükleyerek tecavüz eder.
    Sonuç, erkek aşırı bağlanması ya da saldırgan içgüsüdünü ortaya çıkarması sonucu tecavüz eder. Bunda toplumun etkisi çok büyüktür. Çünkü kız çocuklarına küçük yaştan beri cinsel içgüdülerini bastırma öğretilirken erkeklere bunun dışa vurulması öğretilir.

3|2
    0|0
  • Şeref yoksunudur insan değildir vicdanını nefsi ele geçirmiştir elde edsmsyecdğini anlayınca tecavüz etmiştir ya da durup dururken mumyaya, hayvanlara bile tecavüz edilmiş bir dünyada yaşıyoruz aslında mantıklarını anlamaya çalışmak saçma değil mi sonuç olarak mantıklı biri olsa böyle bir şerefsizlik yapmaz

0|1
    0|0
  • Beyinlerinin olması gereken yerde kocaman bir bosluk var da ondan.. Damacanaya bile tecavüz ediyorlar. Daha ne diyeyim

0|1
    0|0
  • Akılsızlık, kadınlar sırf kendiyle ilişkiye girmiyor diye kadını öldürüp etini yiyecek kadar mahluklarınız mevcut.

0|1
    0|0
  • Şerefsızdır 😡

0|1
    0|0
  • Anlamsiz :(

0|1
    0|0
  • Gerçekten anlaması zor bir durum.

0|1
    0|0
  • Ağır abazadır.

0|0
    0|0
  • nefsine hakim olamayan şerefsiz olan bir erkek yapabilir

0|0
    0|0
  • Bence Türkiye'de bir erkek demeliydin

0|0
    1|0
  • kadin dusmani

0|0
    0|0
  • İradesiz ve cahil olduğu için ona ait olmayan bir kadına el sürülmemesi gerektiğini bilmediği içindir

0|1
    0|0
  • Karıya parası olmadığı için

0|0
    1|0
    • Yok artık ne alaka tecavüz haberlerine bak hepsi zengin nerdeyse giyimi düzgün

• Farklı heyecan aradığı için

• Ya elde edemiceği kız bakıyo tipsiz kendisi bu bana vermez ben zorla alim görmedinmi minibüsçü adiyi iyi içerde temizlediler intahar süsüde verildi çok iyi oldu

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• bir erkek değilde bir adam olarak bende bulamadim..

2|1
    0|0
  • Valla benimde bir fikrim yok ne kada zor durumda olursan ol öyle bir ihtimal aklının ucundan nasıl geçer anlam vermek güç

0|1
    0|0
  • Normalde elde edemeyeceği kıza yani beyni yetmiyor tavlayamıyorda hayata bir kere geliyom diyip dalıyor herhalde ama çok günah çok yanlış hepsinin hapiste pakize yapılması lazım dantelli falan giydiricen ordakilere salıcan

0|1
    0|0
  • Evrim'ini tamamlayamamış.

Madem çğküne sahip çıkamıyorsun hadım edelim o zaman

0|0
    0|0
  • Zevk içindir. Bazıları da sorunludur

0|1
    0|0
  • cinsel aclik kafadan sakat olmak

0|0
    0|0
  • Beyinsiz oldugu icin.

0|0
    0|0
  • cahildir eder maldır eder kendini kaybetmiştir eder zaten şeref bekleyemezsin aptaldır eder azmıştır eder bacım çocugudur eder ederde eder

0|0
    0|0
  • Sapık adam sapık hasta hasta alooo hasta diyorum.

0|0
    0|0
  • Insanliktan nasiplenmemisse bunda bir problem gormez

0|0
    0|0
  • Erospu cocugudur ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...