Dolar 3.5 senede iki katına çıktı. Sizce bu Müslümanlığın neresinde? Neden tam bağımsız ülke değil bu ülke?

Ben elit laik,çağdaş bir Türk Milliyetçisiyim. Ülkücü ve uzantılarından değilim. İslamdan akp ve türkiyedeki insanlardan dolayı soğuydum. Hem islamdan haz almıyoym ben. İyi niyetimden hep oylarımı ne yazıkki akpye attıym. Bu dolar gezi olaylarındayken 1.80 liraydı. 3.5 SENE geçti ve şu an dolar 3.50 lira. Hemen hemen 3.5 senede dolar iki katına çıktı. Dolar ocaka kadar kesin 3.75 olacakta. Eyy orysp ccklryı bu doların böyle olması Müslümanlığın neresinde? Biz orysp ccklrına devleti teslim ediyoruz. Orysp ccklrı tedbirini alacakken formülünü bulacakken suçu yabancılara atıyorlar. Madem yabancı yapıyor bu doları böyle sen ne işe yararsın devletin üst kademesinde. Doları ölüyü diriyi bıraktıylar şimdide içkiye sigaraya arabaya ötv vergisini artırdıyrlar. Bunlar Müslüman değiyl bir numaralı orysp ccklyrı. Biride suriyeye esadı devirmek için girdik diyor. Ertesi gün rusyamız diyene lafını düzelttiriyor. Ben kendi nezdimde artık bu akepe denen hırsızylardan gıcıyk aldım. Gerekirse oyda kullanmam. Neden bu muhafazakar, yobayzlar böyle.

Güncellemeler:
3 ay önce 4000 dolar 11600 dü. şimdi 4000 dolar 14000. aradaki farka bakın. Ben bilerek gidipte bir işte çalışmıyorum. Benim vaktim ve canım kıymetli. Ben türk pulylu için canımı yoramam vede vaktime kıyamam. Akepe meğersem azılı bir orysp ccgmuyş. Bu ne yaa dolar bir günde 7 kuruş çıkıyor. Dolar 20 ocaka kadar 3.75 i görecek haberiniyz olsun.

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...