Cumhurbaşkanımıza hakaret eden teyzem ve ailesini kaymakama şikayet ettim, iyi yapmış mıyım?

Lan oturmuşuz neyse anam bulgur pilavını yapmış yanına mis gibi Ece turşusu bir de yufka ekmek oh diyorum hani şöyle doya doya midemi ekşitmeye yetecek kadar fakir dopaminini alayım diye düşünürken yer sofrasında zil çaldığı zaman kalkmak adama koyar bilenler yani fakirler bilir neyse istemeye istemeye gittim bir de ne göreyim mendebur laik Teyzem, cumhuriyetçi eniştem ve onların çok değerli çocukları Can. Bu Can da ilk okul merasiminde Atam şiiri okuyan bordo süveter giyen gıcık bir tip illet olurum bu kuzenime.

Neyse bir tabak da bunların önüne attık her zaman ki gibi kumanda da açılacak kanal belli idi tarafsız, doğru haber yapan A Haber'i açıp güncel objektif yorumlarıyla haberlerimizi dinlerken Sayın ayağının türabına kurban olduğum Cumhurbaşkanımızın miting münasebetiyle ara verildi ve onu dinlerken sanki aşık olduğu zaman midesinde kelebekler uçuşan bir lale devri şairi misali kulağımda sadece onun haşmetli ses tonu yankılanırken bu toz pembe atmosfer mendebur teyzemin değiştirin şunu ya görmek istemiyorum demesiyle ardından eniştemin kumandaya zıplayıp Halk tv'yi açmasıyla geri dönüşü olmayan bir kavganın ateşleyici haberi olmuştu ki önümdeki saçı tuttuğum gibi bu pisliklerin suratına geçirdim anam ağlıyordu babam ise bir yandan yapma ama içinden vur bu yenilikçilere der minvalinde bakışıyla beni tahrik ediyordu ve ağzını burnunu kırdım bunların bir güzel.

Ordan da peder hemen pek de akıllı olmayan telefonunu çıkarıp kayıt altına almış ve ağızlarından cumhurbaşkanıma benim aslanıma benim halifeme ne demişler biliyor musunuz ''Seni Başkan Yaptırmayacağız'' bak sen ya şunlara bak sen kimsin lan dedim gittim Sivas kaykamakamlığına bunları şikayet ettim şimdi alıp götürmüşler.

3|0
2|8

Kızlar Ne Diyor 2

• Provokatif paylaşım👎🏼

0|0
    0|0
  • bir troll için bayaa uzun yazmışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu sitedekılerın yarını 15 temmuz darbe destekcılerı serefsizler. Rte ye ahkaret edenler 1 avuç beyınlerıyle. CHP yi yüceltenler bide :) iyi yapmışsın helal knka

0|0
    0|0
  • Akp ye oy vereni artık evimin kapısından içeri almıyorum.

0|1
    0|0
  • olm bu ne akşam akşam güldürdünüz böyle şeyler için birbirinizi kırmaya değmez saygı duymak lazım bende sevmiyom başbakanı cumhurbaşkanı ama sevendede saygı duyuyuom

0|0
    0|0
  • koptim tarafsiz a haber spnrasini okuyamafim gulmekten ☺☺☺☺

0|1
    0|0
  • trol için bu kadar yazmaya üşenmedin mi :D

0|0
    0|0
  • Memlekette deli bol.

0|0
    0|0
  • Koyunlar nerde diyordum bende düşüncene senin