Sevgilim Erdal İnönü'ye benzediğim gerekçesiyle beni terk etti, yardımcı olabilir misiniz?

Ya arkadaşlar inanın kelimelere nasıl gireceğimi bilemiyorum en son ayakkabı çekeceğini arayıp da bulamadığım da bu kadar sinirlenmiştim bunun üzerine bir de sevgilim terk edince iyice dellendim ya. Bakın arkadaşlar 2 yıllık bir ilişkiden bahsediyorum ben onun için ne fedakarlıklar yaptım erasmus'u kazandı aman sevgilim okusun diye biletini alıp cebine parasını koyup Prag'a gönderdim çok mutluydu orada daha sonra çok sevdiği bir arkadaşı vardı adı Bora onunla biraz bunaldığı gerekçesiyle Batum'a gitmek istedi pederin arabayı alıp ikisini arkadaşlar hasret gidersin diye tatile gönderdim çünkü ona güvenim sonsuzdu o kadar seviyordum ki ilk çocuğumuzun adını onun adı koymayı düşünüyordum o derece kör bir behruy-i uhuvvi sevgi bugün tipimin Erdal İnönü'ye benzediği gerekçesiyle sonlandırıldı.

Dedim ki yüz nakli olayım kimi beğeniyorsan dedi ne dedi biliyor musunuz? Cumhur başkanımızın o nur cemali azametli kararlı yüz cemalini naklettirmeyi başarabilirsen ancak o zaman seninle devam ederim dedi ya ben vatan hayinimi olayım ya napayım ben dostlar ben o Allah'ın arslanı halifemize nasılı benzeyebilirim dedim itiraz ettim öyleyse ben Mac fite gidiyorum deyip telefonu suratıma kapattı.

Ya biliyor musunuz ben kaderime sövmüyorum eşeyli üreylemeyi başarabilecek metabolizmaya beni evrilmeye mümkün kılmış çarpık, yozlaşmış bozuk genetiğime sövüyorum benim babam Hakan Balamire anam da Cansever'e benzeyince prototip Erdal İnönü olarak ben çıkmışım ve hayatımın odak noktası yaptığım biriciğimi kaybettim ya bu sınav değil ki çok çalışıcam, isteyince başarıcam diye avutayım kendimi tipim lan tipim balgam atsan tutmaz tutkal sürsen tutmaz macun yapıştırsan yapışmaz öyle hicritli mekruh bir tipim of ya.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçmalama bee o kızın karaktersizliği onu bahane ettiği açıkça belli işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Okumadım mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...