"İyi insan mutluluk getirir" derler bu zamana kadar kaç kişi size mutluluk getirdi?

Aile hariç tabiki, arkadaş sevgili olarak

0|0
10|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Mutluluğu göklerde arasanız tabiki bulamazsınız, ufak şeyler mutlu olmasını biliyorsanız, mutluluğun lezzetine varırsınız. Epey mutlu olmuşumdur ama şuana kadar hiç saymadım :)

0|0
    0|0
  • Kimseden bir şey beklediğim yok

0|0
    0|0
  • Ailam dısında 0 kanks

0|0
    0|0
  • Gerçekten iyi insan bu devirde çok nadir. Bulan kaçırmamalı. Bir kere kaçtı mı gidiyor..

0|1
    0|0
  • oylesini tanimadim kanks.

0|0
    0|0
  • la en yakin dostum haric hepsi fasa fiso...

0|0
    0|0
  • Iyi insan mi kaldi ki...

0|0
    0|0
  • Bu konuda çok şansızım. Sevgili arkadaş ve dostlar tarafından sayısızca aldatıldım ve yalnız kalmaya karar verdim.

0|0
    0|0
  • Mutluluk getirenlerin hepsi kat kat acı bırakarak çekip gittiler sonrasında

0|0
    0|0
  • Kimse size mutluluk getirmez, onu siz yaratırsınız. Filozoflar gibi konuştum :D ama bence böyle.

0|0
    0|0
    • 3gün

Yok hayir mutsuz olduğun anda karsina cikar mutlu olursunuz onunla konusurken huzur dolar içiniz 😊 karsicins olarak 1 kişi mutluluk getirmiş düşündüm de diğerleri hep yormuş beni 😊

• 1gün

Neden

• 1gün

Şimdiye kadar bana neredeyse hiç kimse tamamen katılmamıştı.

• Hiç kimse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ailem dışında 3

0|0
    0|0
  • 1 kişi ve iyilik otesı adam ! kaybetmek asla ve asla ıstemıyorum Allahın lutfu bana o kadar yani Allah eksık etmesın basımdan amın :)

0|0
    0|0
    • 3gün

Amin mutlu olun hep😊

• 3gün

sevgılım degıl ama ınsallah hep olur yanmda ben hayatımda basıma ılk defa boyle bır ınsan geldı anlatılmaz gercekten hep yanımda olan bırısı ve her daım olacagını soyleyen her yanlısınızla sızı kabul eden bırısı dusunsenıze... daha ne olsun kı.) aılem bıle bana o destegı vermedı benı dıpten bosluktan kurtaran bırı o ısmı ınsanı asla unutmam ! roman yazblrım :) sagol tatlım bu arada :)

• Arkadaş olarak çokça çok şükür

0|0
    0|0
  • kimse

0|0
    0|0
  • Cevap veriyorum koca bir sıfırrrr.

0|0
    0|0
  • Kimse. ihtiyacım da yok zaten

0|0
    0|0
  • 3 kişi onlarda yakın arkadaşlarım. Yarim dediğim ama haberi olmayan beyde olursa inşallah okeyin 4. sü gibi tamamlanır her şey :)

0|0
    0|0
  • Bir iki kişi

0|0
    0|0
  • 4 5 kişi var şu an aklıma gelen

0|0
    0|0
  • İyi insan dersek, bana göre çok sık rastlamadim, geçici mutluluklar yaşatanlar oldu ama bilemiyorum... :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...