Arkadaşım bugün bana birşey itiraf etti :/ ?

Arkadaşım bugün bana birşey ifade etti. Okulun ılk senesinde beni ilk gördüğünde bu cocuk havalı bişeydir diye kendı ortamlarına almamışlar beni yanımda rahat olamazlarmış :D sonra dedi baktık öyle değilmişsin bizden biriymişsin falan dedi. Merak ettiğim şey şu bir insanı görünce tanımadığınıız birini neye göre karar verirsiniz havalı vs olup olmadığını? cunku benım konuşmalarım vs hiç öyle değildi olmadıda hiç öyle ama şu tek başına takılan cool tipler olur ya ilk iki sene okulda öyle dolandım belki ondandır. Ama neye göre böyle bir kanıya vardı cok merak ettim soramadım da acıkcası.. i

Güncellemeler:
1gün arkadaşlar hareketlerimde vs öyle yok burda yorumlarımı görüyorsunuz zaten ama duruşumdan dolayı mı bilmiyorum ılk gören öyle der oldu daha öncede başıma geldi bu sıcak kanlı biriyim de aslında gülümserim hep.

0|1
3|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende lisede başka sınıftan ama hiç konuşmadığım bir kız için havalı diyordum lise bitti aynı dersanede aynı sınıftaydık arkadaş olduk hiçte havalı biri değilmiş dedim söyledim ona havalı sanıyordum seni diye :D kimisi dışardan öyle görünüyor ve bazen insanlar hakında bilmeden atıp tutmamak gerektiğini anlıyorum :D

0|1
    0|0
  • İnsanların ön yargısı, bir de şöyle bir şey var bir insanla hiç konuşmazsan tanıyamazsınız. Bu yüzden havalı, çekingen, sosyal. asosyal gibi bir çok değerlendirmede bulunuyor insanlar Ve çoğu ön yargıdan ibaret. Tanımadan yorum yapmamak lazım.

0|1
    0|0
    • 1gün

aynen öyle cool takıldım ılk sene tamamen ondan ya cok içten iyi niyetli sürekli gülümseyen biriyim hani hareketlerimde öyle kimseyide kırmam az cok beni bbiliyorsun zaten böyle düşünmeleri ilk görüşte garip geldi

• 15saat

vay doğruymus :)))

• 14saat

Evet öyleymiş, sevindirici😌

• sen öyle olmadığını düşünüyorsun ama çevren farklı görüyor

0|1
    0|0
    • 1gün

duruşumdan dolayı dedi sadece hareketlerimde öyle birşey yok cunku konusmamda da yok dıştan bakınca neden böyle göründüğünü anlamıyorum sadece o kadar

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanın beden dili 3-5 saniye içinde karşıdakine aslında kim olduğumuzu anlatıyor

0|1
    0|0
    • 1gün

ama tam tersi çekingendim yani hava ile alakası yok öyle demesini anlamadım

• 1gün

Potansiyel var derken,

Henüz kendinizi keşfedemediğiniz için cool takılmıyor olabilirsiniz ama bu karizmanızı eksiltmiyor.

• 1gün

he o anlamda estağfurullah hocam standrt biriyim ya eyvallah

• banada öyle diyolar :/ almıyolar knk.

0|1
    0|0
    • 1gün

bunu bana önceden de diyolardı ama alakası yok yani hemde hiç hatta tanıyınca ben senı böyle böyle sanıyodum ama degilmissin diyorlar bu ilk kez olmuyor harbıden bozulmaya başladım artık

• 1gün

yapıcak bişi yok

• seni mi coolsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...