Özel harekatçılar, "hiç terorist öldürdün mü, leşin var mı?" Vs sorularını neden sevmez ve cevaplamaz?

Ozel harekatçılar bu soruyu sevmediklerini, herkesin sorduğunu fakat cevaplamayı sevmediklerini soyluyorlar hep. Nedendir?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen de öyle bir ortamda bulunsan, birilerinin oyunmuş gibi skor sormasından rahatsız olursun. Savaş öyle kolay birşey değil.

Bir insan bundan rahatsız olmayıp 'Şöyle kulak kestim, böyle vurdum' diye anlatıyorsa onda sorun vardır zaten.

0|0
    0|0
    • 5gün

Skor gibi olduğu izlenimi mi verir diyorsun. Böyle bir anlam atfedilirse, haklısın tabi

Erkekler Ne Diyor 9

• Adamlar canı g. tünde geziyor
    Öldürdüğü leşin çetelesini mi tutacak kardeşim

Böyle soruda sorulmaz ki çok saçma bence yani

Counter mı oynuyor bilgisayar oyunu mu bu

Kaç kişi vurdun kestin vs sorular

1|1
    0|0
  • hiç bir canlı başka bir canlının canını almaya kabullenmez bu ona ağır gelir bundan ötürü zorunluluktan yapıldığı zamanda umursanmaz kimse bu tarz şeyleri hatırlamak istemez klasik insan beyni işte kötüyü siler iyiyi hatırlar he sen pc oyunlardaki gibi kolay sanıyorsan çok yanılıyorsun ölü bir insan bedeni görmek bile ne kadar ürkütür iç karartır birde düşün onu senin öldürdüğünü bunlar zor şeyler

0|0
    0|0
  • size şaka geliyor çünkü. kendinizi video oyununda sanıyorsunuz. çatışmada ohh bir leşim var diye göbek atıyorlar sanıyorsunuz. hayatınızda bir insana hedef alıp öldürmek ne demektir bir fikriniz yok. koşullar bizi asker yapar polis yapar ama terörist de yapabilir. her öldürdüğünüz, öldürmek zorunda olduğunuz insanla siz de insanlığınızdan bir şeyler kaybediyorsunuz. kimse buna mecbur kalmamalı.

0|0
    0|0
    • 5gün

Karşımda terörist sıfatıyla bir insan varsa, öldürürken insanlığımdan bir şey kaybetmem. Çünkü terörist olan kişi insanlığını kaybetmiştir

• 5gün

işte konuşmak kolay. öyle olmuyor. iyi bir şey değil adam öldürmek. öyle ya da böyle.

• 5gün

Bilemem tabi haklısın, o anı yaşamadım sonuçta hiç

• Öldürdükleri kadar canlarını ciğerlerinide kaybediyorlar hatırlamak istememe duygusu bence

0|0
    0|0
  • adamların işleri güçleri yokda askeri bilgi mi vericekler size

0|0
    0|0
    • 5gün

Askeri bilgi mi bu? Ne alaka. Mitten bilgi istiyoruz sanır seni gören de

• 5gün

sence bunu açıklaması doğru bişey mi napıcaksın istatislik mi tutucaksın?

• Boş soruları sevmiyorlarmış demekki.

0|0
    0|0
  • sen polis hastası birkız mısın

0|0
    0|0
    • 5gün

Hayır, benim ailem polis. Çok özel harekatçı gördüm ailemden dolayı. Aile olarak görüştüğümüz özel harekatçı abiler vardı. Fakat hoşlanmadıklarını bildiğim için bu soruyu hiç sormadım ama hep aklıma gelmiştir

• 5gün

Sorgulamak korkutmamalı insanları.. İyi akşamlar

• 5gün

senin tavrını yesinler tatlı rüyalar :)

• O psikolojiyi bilmiyorsun da ondan ilkseferinde rüyalarına girer sorduklarında o ana geri dönersin

0|0
    0|0
  • Öldürdüm dese eline ne geçecek bir de böyle düşün bence

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şerefli insanlar çünkü.

0|0
    0|0
  • İnsan canı almak çok mu gurur verici her ne kadar terörist bile olsa karşıdaki? ya da o psikolojiyi yaşamak, ölümle burun buruna olmak, bizim bilmediğimiz ama onların yaşadığı değişik durumlar... Çok hoşlarına gitmiyordur bence. Saçma sorular bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...