Paronayak gibi oldum yardım edermisiniz?

Üniverstede yurtta kalıyorum oda arkadaşımda psikotik bozukluk var olmayan şeyler görüyo ve duyuyo arada krizler geçiriyo etrafa saldırıyo sanki içine bişey girmiş gibi bilinçsizce duvarları yumrukluyo felan ama içine bişey girmiş gibi sanki olmayan şeyler görmesi felan beni korkutuyo üç harflilerden korkmaya başladım artık duş alorken gözlerimi kapatamıyorum duşu kapı açık oluyorum aynalara bakamıyorum yalnız kalamıyorum olay benide etkiledi diğer kızlarda dinsel bir durum gibi yaklaşıyo odada kuran okuyolar iyice korkmaya başladım paronayak gibi oldum.

0|0
4|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Cinler inanışıma göre gerçektir ama bana sorarsan bizim boyuta müdahaleleri imkansız. Korku ile beslendikleri söylenir bu da bana tamamen zihnimizde var olduklarını düşündürüyor

0|0
    0|0
  • Kardeşim aile sıkıntıları vardır

0|0
    0|0
  • oda değiştir kızı da tedaviye yollayın

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Dua et sürekli zikret belki şizofren olabilir belki cinlerle uğraşmış olabilir.. sen onları düşünme o kızı yurt müdürüne bildir.. gereken yapılsın

0|0
    0|0
    • 3gün

Müdür de biliyo bütün okulda biliyo derslerde kriz geçiriyo herkes duydu

• 3gün

Aileside biliyo 4 kişiyiz odada günde üç kez ambulans geliyo ambulasta sakinleştirici yapıp yolluyo sadece

• 3gün

Bişey yapılsın yani hastaneye yatacaksa yatsın nereye gidilir söylenir bilemiyorum ama Müdüre tekrar gidin

• aynı şeyi bende yaşadım. kesinlikle odanı değiştirmen gerek. yönetimle konuş acil sana yardımxı olsunlar. korkuyorum bana bişey yapmasından falan de dikkate alsınlar mutlaka

0|0
    0|0
  • Odanı değiştir

0|0
    0|0
  • Dinsel durum değil psikolojik ilaçlarını almıyor mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...