Gerçekten dürüstmusunuz?

Yalnızlık yalnızlık. .. basimin belası oldu
Gerçek de beni begenenn kisiler yok özgüvenim tamamen bitik durumda beni gören hoppp kaçıyor , ya dış güzellik geçici niye içimdeki güzeligi onemsemio kimse
Soru başlığın da dedim gibi gerçekten dürüst iseniz bay bayan söyleyin bu güzellik arayışı nicin neden? kalp kırılıyor , birtane bile arkadasa sahip değilim , benim sorunum bakimsizliksa bakimsizim ama ici güzel insan da var bence burada cok insan tanıdım dürüst luk ile mesaj atıyor resim isteyince peki diom hop veda edip engelliyo ben basimi nerelere vuram ya

0|1
3|22

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• güzellikle dürüstlüğün ne alakası var

ben güzel kız seviyorum , güzel olmayanlada işim olmuyo . güzel olmayana da sen güzelsin demiyorum , güzel olana da tipsiz olsaydın karşında olmazdım diyorum :D

nerde dürüst değilmişim şimdik :D

0|1
    1|0
  • Neden birinin seni beğenmesine ihtiyacın olsun ki? Öncelikle sen kendini beğen, özgüvenini başkalarının düşüncelerine veya görüşlerine göre şekillendirme. Dediğin doğru nice güzel kadınlar bundan 20 sene sonra güzelliklerinden eser kalmayacak. Bunun yanında seni dünyanın en güzel kızı yapan şey senin düşüncelerin, sadakatin, duyguların ve hislerindir. Bence mutlu olmalısın, zira resmini gördükten sonra seninle ilişkisini kesen kişiler zaten senin için doğru kişiler değillerdir. Bu bağlamda onları hayatına alman seni daha çok üzecektir. Yapman gereken tek şey kendin olman ve kendini sevmen. Hım sorunun cevabına gelecek olursak, neden güzellik arayışı? Bu erkeklerin bastırmaktan aciz oldukları cinsellik duygusu (!) ve "işte bu güzel kız benim sevgilim" tarzı hava atma güdülerindendir...

1|0
    0|0
    • 1gün

Açıkçası begenilmek umrumda değil ya zaten sorun şu niye güzellik kavrami bu denli önemli.
      Kendimi seviyorum kendimle problemim yok
      Ama etrafımda on yargıli kisiler çok. Yüzüm çirkin ama Aldirmiyorum insan kendini bilmez mi :) kalbimden geçenleri bir allahin kulu sorgulamadi bugune kadar, isterim hayatımda akli başında kimseyi yargilamayan onu olduğu gibi kabul eden birisi olsun, kimseyi kirmam İncitmem , aslinda bugün dertlenmemin sebebi şudur ananaem benim adima karar vermiş birine resmimi göndermiş telefonuma aniden gelen mesaj gorucuden olumsuz karar çıkması yani birden duydum ve canim sıkıldı, of işte hayat bazen bir yerden patlak veriyor acimasiz üzücü.. bu arada olumlu msjiniz için cok tskler , sizin gibi düşünüp bu şekilde konusana hayatımda cok nadir rastliyorum

• 1gün

Rica ederim ne demek. Bunlar hayatım gerçekleri. Bir daha ki soruda moralini yüksek ve bu konuyu tamamen kafandan atmış bir şekilde görmek istiyorum. Umarım kalbine göre birini bulursun. İyi akşamlar, akşamın papatya koksun :)

• 1gün

Bir daha ne zaman soru sorarım bilinmez :) moralim yerine geldi Şu an çünkü yaşadımiz herşey gelip geçici hayat bu bakalim daha neler gelecek başımıza :) kalbime göre birini bulamam belki ama iyilerle karsilastirsn allahim iyi akşamlar guzel dilekleriniz icin cok tesekkurler ediyorum

• Kanma sende hemen herkese. Bırak bari içindeki insanlara olan sevgini sen yitirme. Herkes bilmez kalbinin kıymetini. Dikkat et, özellikle burda çok kötüler var, herkese güvenme.

1|0
    0|0
    • 1gün

Insanlara kötülük etmedim icin zaten Şu an bu duruma geldim ya , içimde her ne olursa olsun sevgim daim olacak, burada cidden 1 tane iyi kişiye rastgelmedim kötüleri çekiyorum etrafima mıknatıs gibi

• 1gün

Gerçekten bir kişiye dahi rastlamadın mı? Ben öyle olduğunu sanmıyorum, vardır iyi insanlar, senin iyilik kriterin seni beğenip beğenmemeleri ise yanlış düşünüyorsun derim. İnsanlara küsmüyorsan bir gün kazanırsın merak etme. Temkinli olmaya çalış bu sana çok şey kazandıracaktır

• 1gün

Gerçekden rastlamadım rastladgimi sandigim kişiler yuzunden tum dunyam benligim alt ust oldu. Saflik başıma cok. dert açti , ne kadar dikkat edersem edeyim kalbimin bir köşesinde inancimi yitirdim gibi ya

• Öyleyim

1|0
    0|0
  • Mecazi aşklarla gözü kör olanlar onlar :) seni senden daha iyi anlayana dua et ve karşına allah korkusu olan senin gibi düşüneni çıkarsın inş :)

1|0
    0|0
  • Gercekten durustum bu yuzden basima gelmeyen b*k kalmadi sonunda yine yalniz kalan ben oldum yalancilar degil

1|0
    0|0
    • 1gün

Vala benimde basima her kotu sey geldi ben insanlar kirilmasin die asla ama asla ay bu cok çirkin demem agzima bile almam bu lafi ve her daim dürüst oldum sonuc bak bende yalniz kaldim

• 1gün

Takılma herseye sende , akisina birak gitsin ne takıyorsn kafana allah askina kimseye degmez efkar yapmak , sivilce çıktı mi baya icin dolmuş senin ya , arabada müzik dinlemek tamam da cdlerden ne istiyon atıyorsun :D
      Yeni rakı ne alaka şimdi :D bir konudan bir konuya geliyon tebrik ederim :D

• 1gün

konudan konuya atlamak tipik ozelligim oldu resmen kusura bakma 😂 iste sıkılıyorum of puf ediyorum e benimde bir kalbim var ama :) bakma ben 4 sene yerli muzik hic dinlemedim acanla kavga bile ettim ruhumun akisini degistirecek diye :) anason kokusu bu havada gidiyor ya az da olsa :)

• Atma fotoğraf falan öyle insanlarla da muhatap olma

1|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır , Allah çirkin bahtı versinler , bunlara dayanarak sıkıntı etmene gerek yok

1|0
    0|0
  • nasıl iş o ya :) dürüstüm dış görünüş bir nebze ama zeka ilk sırada

1|0
    0|0
  • Evet dürüstüm

1|0
    0|0
  • ben dürüstüm. ne aradığım belli. iyi kalpli ve güzel.

1|0
    0|0
  • adamına denk gelmemişsin yani sana adam denk gelmemiş birgün senide seven çıkar

1|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • dürüstüm de sizde dürüst değilsiniz cok güzel kız arayışlımda yok sizibn gibi

0|0
    0|0
  • herkes iç güzellik mavalını okur ama yalan. erkekler zaten ilk dış güzelliğe önem verir. bence beklentilerini düşük tut.

0|0
    0|0
  • Kendi denginde birilerini bul çabalama zorlama kendini belkide yalnız ölmek için yaratıldın 😎✔️

0|0
    0|0
  • Durustluk ve ben beklerim ;)

0|0
    0|0
  • Üzülme sabret yaş 28 mi

0|0
    0|0
  • dürüstüm lakin bana dürüst yaklasamıyor

0|0
    0|0
  • beni takip et

0|0
    0|0
  • en önemli şey iç güzellik bence. Neden engelliyor resim atmıyor mu

0|0
    0|0
    • 1gün

İşte millet ic güzellik istemiyo once yuze bakar sonra da by derler engellesin sorun değil ama sanalda bile bunlari yasamam benim cirkinligimi kanıt liyor sanirim :(

• 1gün

bende görmek isterim seni uygunsa

• güzel misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet gerçekten dürüstüm

1|0
    0|0
  • Fotoğrafını atma

1|0
    0|0