Amcam için dua eder misiniz?

Normalde böyle bir soru sormazdım ama şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Amcam akciğer kanseri, dün ameliyat oldu. Yoğun bakımda uyutuyorlar durumu ağır. Dua eder misiniz? Aranızdan bazılarına bu isteğim saçma gelecek ama, şu an yapabileceğim başka hiçbişey yok..

Güncellemeler:
6gün Ne yazık ki bu sabah vefat etti. Dualarınız için teşekkür ederim, başımız sağolsun.

0|0
4|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Allah şifa versin tez zamanda gözlerini açar inşallah.. bizim de yoğun bakımda bir hastamız var sizde dualarınızı eksik etmeyiniz

1|0
    0|0
    • 6gün

Ne yazık ki bu sabah vefat etti. İnşallah sizin hastanız gözlerini sağlıklı bir şekilde açar..

• 6gün

Allah rahmet eylesin yoğun bakımda süreci çok zor.. Allah geride kalanlara da sabır versin inşallah

• 6gün

Amin

• Çok geçmiş olsun kardeşim. Allahtan acil şifalar diliyorum amcan için. Eğer ki kurtulamayacaksa umarım fazla çekmez. Ben de dedemi aynı illetten kaybettim. Ama Allahtan umut kesilmez.

1|0
    0|0
    • 7gün

Hastalık çok hızlı gelişti bir ay öncesine kadar hiçbişeyi yoktu. İnşallah aynı hızla iyileşir sağol..

• 6gün

Başın sağ olsun kardeşim. Mekanı cennet olsun.

• 6gün

Çok sağol kardeşim dostlar sağolsun

• Aynılarını bende yaşadım Allah rahmet eylesin günahlarını bağışlasın başınız sağolsun üzüldüm gerçekten 😞

1|0
    0|0
    • 6gün

Amin dostlar sağolsun :(

• Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin benim babamda akciğerden amelyat oldu 7 yıl önce çok sükür durumu iyi kanseri iyi huyluydu kurtuldu inşallah amcanda kurtulur.

1|0
    0|0
  • Allah şifa versin kardeşim

1|0
    0|0
  • uzgunum gecmis olsun :/ Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|0
  • rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah

1|0
    0|0
  • Allah şafi ismi ile şifa verir insaallah

1|0
    0|0
  • Milletten dua almak saçma. Sen duanı oku allaha.

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin.

1|0
    0|0
    • 7gün

Amin

• 7gün

Böyle büyük ameliyatları büyük şehirlerde yapmak her zaman avantajdır. Keşke İstanbul veya Ankara da yapma gibi bir durum olsaydı. Uyanma sorunu da genelde verilen fazla narkozdan oluyor diye biliyorum. Tekrar geçmiş olsun.

• 7gün

Sağol...

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayvanlari ve cocuklari seviyorsa umarim iyilesir

1|0
    0|1
  • Allah acil şifalar versin

1|0
    0|0
  • allah acil şifalar versin çok geçmiş olsun

1|0
    0|0