Yaşamak ağır gelıyor , bunaldım sizden tasvıye beklıyorum okur musunz?

bıktım
unv.2 . sınıfım gecen sene gecısle geldim
alttan 1 dersım var cok cevrem yok cok yakın 2-3 kısı var ama sahteler yanı
genel olarak ınsanlarla konusuyprum hatta gülüyorum etrafa ama ıcım yanıyor sevmıyorum kımseyı dersler agır
ınsanlar yalan bılıyordum ama kabul edemıyorum
benı canı ısteyınce kala alanları kabullenemıyoru m mal gıbı hıssedıyorumü
apartta kalıyoeum tek.

sınavlar bıtmısken yarın tek basıma atıcam kendımı sokaga gezıcem gezebıdığimn kadar
kötü oolsam bıle o gunn sadece bır arkadasım soruyr o da en yakın kız arekadasım ben ıstıyorumkı ınsanlar önemsesın buug n ıyı görmedım hayırdır desin
cunku ben oyle yapıyorum arkadaslar:(
iyiler hep kaybedıyrır sanırım
Rabbim hayırlısını versın ama iyi değilim ben arkadaslar.
ailemden uzağım babam hasta cok konusmyr annem ona bakıyor kardesımın sınav yılı
annemı arayı uzun uzun dertleşemıyorum bıle skıntı stres hep hepp
cekip gştsem bu iğrenc dunyadan o kadar isterimki:(((

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bazi zamanlar insan kendini ruhsal olarak o kadar güçsüz hisseder ki sanki dünyanın bütün kötülükleri kendisini bulmuş gibi hisseder ve hayatındaki bütün olumsuzluklari yineleyerek kendisine acimaya başlar... bu içimizde yeterince bir ic motivasyon dengesi kuramamakla alakalı aslında... samimi hakiki paylaşımlar yasamak bundan anlayabilmek , hayatında dger verdigin kimselerin olmasi ve onlarinda sana deger veriyor olmasi cok güzel... ama böyle birilerine denk gelmediğin icin uzulmemelisin belki de bazen yalniz kalmak kendini kesfedebilmen adina bir firsattir... kendini güçlü kilmani ve kendine yetebilmeyi saglayacaktir bu durumlar... bence senin sadece ferah bir bakis acisina sahip olman gerek... belki de bu şekilde en iyi dostluklarini edinceksindir doğru insanlara doğru adımlar atmayi öğrenerek... kendini küçümseme hayatini da ve sahip olduğun güzel seylere yogunlas onlar icin şükür et...:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ... Sakin ol Allah şifa versin babana
    .. insanlar sahte olmuş napasın işi düşünce arar işi duşmeyince aramaz
    Dostluk arkadaşlık artık nadir insanlarda var.. O insanlar da pırlanta insanlar dır..
    .. Allah herşeyi gönlünüzün güzelliğine göre versin. .
    Derslerine çalış... Sıkılmadan

1|0
    0|0
  • Saçmalama lütfen herşey düzelir Zamanla bunu unutma

0|0
    0|0
  • Yen'i uğraşlar bul kurslara aktivitelere felan katıl iyi gelir Yen'i insanlarla tanışmak

0|0
    0|0
  • ben kimseyi istemiyorum artık okadar bıktımki herkezden yoruldum hayattan bir arkadaşım bile yok derdimi döküp anlatacağım arkadaş var ama meraba meraba işte herkez iki yüzlü kendi menfaatleri için yaşarlar hiç bir tat alamıyorum sanki hayat boş gibi yani sana tavsiye veremem varsa sen bana ver

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• banada ağır geliyor tavsiye veremem

1|0
    0|0
  • dua et

1|0
    0|0
Yükleniyor...