Dövüş? İçin ne yapmam lazım?

Okulda biri bana takılıyo arkadaşlar top oğlan falan diyo bende alınmam ama haddini aştı vursam varya öldürürüm onu ama cesaretin c si yok bende göz göze geldik bir ara yüzünü kızartınca ben dahada tırsıyorum ben vururum ona ama işte cesaret yok ilk yumruğu atmak istemişimdir hep şöyle çene altına sert ama nasıl yapacam arkadaşlar yardımcı olur musunuz adam toplıyim demenize gerek yok benim çevrem geniş ama teke tek indirmem lazım bendede güç var ama yapamıyorum bizim sınıfta

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk sen vurma suçlu olursun. Önce kışkırt. İlk vurmasına izin ver sonra Allah ne verdiyse dal. Tutuklanma olsa dahi ilk vuran o olduğu için sen suçlanmazsın.😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• adam sana boşuna top oğlan demıyor. ne topmusun sen.
    gıt gözlerının ıçıne bakkk bırak yüzü kızarsın dışlerını sıksın dudaklarını ısırsın o an koy kafayı tam burnunun üstünde sonra durma sadece vur suratına vur ama hıç durmadan 50-60 yumruk at bır an duraklarsan o senı ındırır. teke tek ındırırsen adam toplayıpta gelemezde.

0|0
    0|1
    • 9gün

Eyw kardeşim uşağı döverim zatende cesaret yok ya özgüven var cesaret yok

• 9gün

olaya kötü tarafından bak en fazla ne olcak dayak yıcen. olsun dayak yıye yıye atmasınıda öğrenıcen. onca lafı yemektense hergün dayak ye

Yükleniyor...