Yanlis mi yaptim bilmiyorum? detayda?

Biz evde 3 aileyiz. babannemler annemler ve abimler. . yengem babannemi buyukbabami ve babami sevmez. dugun olmadan once benide sevmezdi. bende ona bayilmiyordum. ayni evde yasamaya basladikca alistik hic kavga etmedik2 senedir ta ki bugune kadar.

Yengemle annemin arasi asiri iyidir. yengem evde kimin hangi hareketini begenmezse gider anneme rahatlikla soyler annemde hep hak verir. bu yuzden yengem biraZcik tepemize cikti tabiri caizse.

Babannem takdir edersiniz ki biraz eski kafali ve yengemle hep catisirlar ama babannem hic bir sey olmamis gibi devam eder. ve ben evde abimden sonra en cok babannemj severim. Abimlerin bir bebegi var bugun yengem bebege mama veeirken babannem kafasini az daha dik tut rahat emer tarzinda bir sey soyledi. yengemde amudada kaldiriyim istersen dedi. hep boyle laflar sokar babanneme. ama bana hep babamlara falan dedigimde karisma karisma derler. ama bugun kendimi tutamadim ve ilk kez yengeme dedim ki babannemin bir sucu yok ki diye. annemde yanimdaydi o da sinirlenip hep oyle soyluyosun falan dedi. bende babanneme babanne her bir sey dediginde çat çat sana soyluyor dedim falan iste baya bir sey soyledim. Sizde beni kotu yapmayin simdi falan dedi annemle bize yengem. Bende mutfaga gittim kapiyi da carptim. simdi bizimle sofraya falan oturmadi. triplerde. oylar misiniz hakli miyim

• Yanlis yapmissin. Tepki gostermen cok yanlis. Cenenizi tutun
    9% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Tepki gostermen bence gayet dogal zira yengen saygili olmak zorunda
    91% (10)100% (1)92% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklisin

0|0
    0|0
    • 8gün

Ama benle konusmuyir babamda cocukluk etme zaten gidecekler falan dedi. Bilmiyorum kendimi suclu hissediyorum

• 8gün

Hic suclu hissetme. Yengen dogru yapmiyor bence. O dusunsun biraz

• 8gün

Olanlar olduktan sonrs hata yaptim deyip agliyor her seferinde ama benide suclu dusuruyor. Simdi konusmuyor. Abim hasta ona soyleyemiyoruz anlayacak bizim konusmasigimii gorunce napacagim bilmiyorum

• yengen salak!

0|0
    0|0
    • 8gün

Cok suclu hissediyorum kendimi onla hic kusmemistim simdi napicam

• 8gün

Buna maaleswf engel olacak bir sey yapamiuoruz. Abim hasta ve bunlri ona soyleyemiyoruz. Ama her seferinde kendini hakli cikariyor. Dun bunlar olduktan sonra annemle konusmus. Benim hakkimda o da bana boule boyle dedi fapan demia ben onun dediklerine bir sey demiyorum demia ben ne diyorsam ona. Aksam sofraya bile oturmadi banada trip atiyo konusmuyo. Abim anlayacak napayim

• 7gün

anlasin bosver birsey olmaz sen haklisin. yengen cok terbiyesizlik etmis. biraz haddini ogrensin.

• Tepki gostermen bence gayet dogal zira yengen saygili olmak zorunda

0|0
    0|0
  • Yanlış

0|0
    0|0
Yükleniyor...