Sevdiğinize ikinci bir şans verdiniz mi?

İnsanların hata yapabileceğine ve ikinci bir şansı hak ettiklerine inanırdım. Daha önce kalbimi çok kıran birini affetmiştim ama en kısa sürede beni tekrar üzdü. Siz birine ikinci bir şans verdiniz mi?
Ve daha da önemlisi sizi pişman etti mi?

0|0
20|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2. bir şansı verebilmek için hataya bakmak lazım ve duygusal olarak değil akıl yoluyla şans vermek gerekir ama genellikle hep duygusal olarak verildiği için 2. hata yapmaları bu yüzden yüksek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ihanet olmadığı sürece, şans veririm.. ama et ete değdiği an , ölüyorum dese bir bardak su vermem.. ihanet hariç , her şey affedilebilir.

1|0
    0|0
  • Yedisinde neyse yetmişinde de odur derler

1|0
    0|0
  • kirmizi cizgiyi gectiyse hayatta vermem

1|0
    0|0
  • Hayir.

0|0
    0|0
  • Vermem!

0|0
    0|0
  • hayr

0|0
    0|0
  • vermedim çünkü sevdiğim olmadı ama olsaydı verirdim oda insan sonuçta herkes hata yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Detayi okudugumda sanki bn yazmisim gbi hissettimmm. Kimilerinin icinde vicdani olmuyor ama uzulmuyorummm insan ne yasattiysa aynisi yasar hele ki ahını aldiysa dyecek bsyim yok artik. Benim ona eski sevgiliye diyecek tek sozumde allahin bul.

1|0
    0|0
  • Verdim insan tabiki ikinci hatta üçüncü şansıda hakeder ama birde şu var hataya bağlı aldatma hariç herşeyi tolare edebilirim

1|0
    0|0
  • Hatasiz kul olmaz ama bazi hatalar da affedileme

1|0
    0|0
  • Henüz yaşamadım böyle bir durum ama sevdiğim için bir sans daha verirdim.

1|0
    0|0
  • İkisi üçü kalmadı defalarca şans verdim. Her şeyi yaptım yoluna girsin diye. Ama şimdi akıllandım. Sorun şu artık kimseye güvenmiyorum.

1|0
    0|0
  • vermiştim

0|0
    0|0
  • Ikinci şans kesinlikle vermem aynı acıyı yasatmasına izin vermek olur bu

1|0
    0|0
  • vermemek lazim

0|0
    0|0
  • Verdim pişman da etti :D

1|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Ben ikinci üçüncü beşinci şansı da veririm. Çünkü dünyaya bir kere geliyoruz ve sevdiğimiz insan ne kadar hata yaparsa yapsın onu affetmeliyiz. Sonunda öleceğiz. Öldükten sonra bunların ne önemi kalacak ki? Bari yaşayabildiğimiz sürede sevdiklerimizle olalım. Ben böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • 6gün

Her hata affedilir mi peki?

• 6gün

Pişmansa affedilir. Yani ben affederim. İşin aşk boyutuna bakacak olursak; aşk affeder mi bilmem ama ben affederim.

• Evet pişman oldum

0|0
    0|0
    • 6gün

topla saçlarını rapunzel deyyuz merdivenleri kullansın diyen birisin sen nasıl şans verirsin :)) @rapnzell

• 6gün

@Black_Dreammm demekki rapunzellerde hata yapabılıyormus

• 6gün

ahhh rapunzel ahhh sen ki dünyalar tarafından bilinensin güzelliğin şaçların dillere destan olmus ilkinde senin kıymetini bilmeyen ikincisinde ne anlardı akıllı kızsın hoş kızsın ama sanki bir cok sevmişsin rapunzel kendine gel ;) :D kızmazsın umarım @rapnzell duvarındaki söz güzeldi ;)

• Asla. Bir hata yapmışsa bedelini ödemeli.

0|0
    0|0
  • İkinci bir şans vermek ilkine ihanet etmektir..
    Hayır vermem

0|0
    0|0
  • 3. Şansı da veririm

0|0
    0|0
  • 3 kerre verdim

0|0
    0|0
  • Yaptığı hataya bağlı

0|0
    0|0
  • Ben herkese 2 şans veririm..

0|0
    0|0
  • İkinciyi verdim ama üçüncüyü asla. Şimdi affedersiniz köpek gibi peşimde dolaşıyor.

0|0
    0|0
  • Hayir. İkinci sansi verdiginde seven yine sever vuracak olan yine vururdu..

1|0
    0|0
Yükleniyor...