SEVGİLİ İŞLERİ BANA İGRENÇ GELİYOR SİZCE?

Filmlerde öpüşme sarılma sahnelerini görüyorum iğreniyorum midem kalkıyor gerçek hayattada öyle en yakın arkadasımın sevgilsi var bazen sarılıyorlar çok kötü geliyor sanki kötü birşey yapıyorlarmış gibi. Hoşlandıgım biri var ama onunda sevgilisi var oda aynı şeyi yapıyor midembulanıyor sizde oluyormu bu gibi şeyler=?

0|0
5|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla ergenlik çağlarımda, böyle 13 yaşlarımda falan iğrenç gelirdi, sonra zaman geçtikçe, yaş ilerledikçe, geliştikçe anlamak ve kavramaktan ziyade bakış açım değişti, bana kötü gelmiyor artık :)

Ne yönden, niçin, neye göre kötü geldiği var şimdi :) Yani ağız ağıza geliyorlar, tükürükler birleşiyor öğğ gibi mi, yoksa günah yanlış pislikler gibi mi... Bunları iyi kavramak lazım.

cut.

2|0
    0|0
  • Bencede

3|0
    0|0
  • televizyonda görerek bunun gerçek hayatta bağdaştırmak doğru değil ki... kakdı ki onlar film... birine sarılmak onu öpmek neden iğrençlik olsun.. hele bu sevdiğin insansa...

1|0
    0|0
    • 7gün

Gerçek hayatta da gördüğüm çok insan var. Fakat bana iğrenç geliyor.

• 7gün

fikir farklılığı olabilir.. saygı duyarım..

• Oluyor.

0|0
    0|0
  • yok bee normal

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
  • Zina ya Aşk diyorlar 😏

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bana gereksiz sacma geliyor karşılıklı birbirlerini kullaniyorlar sadece adinada aşk diyolar

1|1
    0|0
  • Olmuyor.

0|0
    0|0
  • Helall👏 ayni kafadayiz. Igreniyorum hepsindne serefszler

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • İğrenç çünkü. Belki onunla değil de başka biriyle evleneceksin ilerde eşin olacak kişinin yüzüne bakmaya utanırsın. Karşındaki kişi de senden önce bir şeyler yaşamış olduğu için sen de ondan iğreneceksin. Ben karşımdaki kişi bir şeylee yaşamış olursa iğreniyorum. Temiz kalmak önemli mesele.

2|1
    0|0
    • 7gün

Kesinlikle aynı fikirdeyiz kızın sevgilisi var öpüşüyo koklasıyor en müstehcen şeyi bile yapıyor neden biz evlenicez dogmamıs cocuklara isim koymalar falan sonra noldu ayrıldılar o defter kapandı sonra başka dala onunla evlenen adama acıyorum

• 7gün

Ayynen böyle işte durum. Ve çoğu insan da bunun farkında iğrenç bir şey olduğunun ama hala devam ediyolar. Niye çünkü nefis. Erkek de aynı şekilde ben evleneceğim kişinin temiz olmasını isterim ona her sarıldığımda öptüğümde başkalarıyla da bunu yaptığını düşünüp iğrenmemek için. İşte bütün mesele bu

Yükleniyor...