Kaynananamla sorunlarim var?

merhaba ben kaynanqmla beraber oturuyorum kaynanam 56 yasinda ben19 ve kaynanam cok titiz biri bende ona ayak uyduruyorum temizlik yapiyorum yeterki kizmasin yeterki beni sevsin istiyorum o en ufak hatami kardesini ariyip soyluyo veya komsumuzu gorse hemen anlatir ben de herkese kaynanam cok iyidir çok seviyorum onu ayrilmak istemiyorum diyorum ve kaynanam pazarda bize ne alsa gorumcemede aliyor kocası alsin gorumcemin bizene

0|0
9|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Türk tarihinde ne zaman gelin kaynana anlaşabilmişki sen anlaşacaksın işin özü aslında anneler erkek evlatlarına düşkündür babaların kızlarına oldupu gibi dolayısı ile sen onun oğlunu aldın artık sen le paylaşmak zorunda bu çekişmede en çok üzğlen ne sensin ne kayınvaliden senin eşin bir tarafta eşi bir tarafta anası arada kendisi şaşkın ördeğe dönüyor farkunda değilsiniz

0|0
    0|0
  • sana kurban olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen boyle devam et anlayisli o yoksa sorun buyur sabrin sonu selamet boşver bu arada cok genc evlenmissinl

0|0
    0|0
  • Beraber oturma sende.

0|0
    0|0
  • sorun bu mu alacak tabi kızı oda sana nasil aliyorsa ona da alacak

0|0
    0|0
  • 1) niye bu kadar çocuk yaşta evlendin 2) hadi enlendin neden kaynananla oturuyorsun? hala oturmaya devam edersen daha çok sıkıntı yaşarsın

0|0
    0|0
  • Birlikde yasiyirsansa baska Eve çikma sansin yoksa idare edeceksen sonukda esinin anesi Allah kolaylik versin

0|0
    0|0
  • Başka bir eve çıkma imkanın varsa çık yok diyorsanda sonuçta eşinin annesidir duymamazlıktan gel ne derse desin anne duası önemlidir ona hep gülümse duasını al evin bereketlensin kafan rahat kalbin ferah olsun. Gerisi hikaye.

0|0
    0|0
  • sen böyle davranarak tepene çıkartmışsın o kadını.

0|0
    0|0
  • ev içinde olan durumları birilerine anlatması çok kötü. imkan varsa ayrı ev vakti gelmiş

0|0
    0|0
  • Tipik kaynana sendromu normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...