Özel sayılan günlere önem verir misiniz? 🎁

3-5 yıl önce olsa doğum günü ve yılbaşları için heyecanlandığımı söyleyebilirdim ama şu an pek önem arz etmiyorlar. Sevgililer günü, anneler günü vs zaten çok yapmacık geliyor. Herkes hediye almaya koşuyor. Sırf o gün almak zorunda hissettiği için. Ben içimden ne zaman gelirse sevdiğim insanlara özel birşey yaparım, hediye alırım. Belki o günlerde içinden gelir birşeyler yapar alırım ama yapmak zorunda gibi hissetmek hoş olmuyor. Doğum günleri yine daha iyi ama aynı şekilde onunda yapmacık olan kısımları olduğunu düşünüyorum. Birilerini seven insan illa o günler birşey yapmak için beklemez ya da iyiki doğmuşsun iyi varsın demek için yılda bir kere olan zamanı beklemez diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Özel sayılan günlere önem verir misiniz🎁?

Güncellemeler:
8gün ~~~

1|2
14|15

Erkekler Ne Diyor 15

• vermem niye dersen sevdiğim kişiyi benim için hep özeldir kalkıp bir gün tek onu hatrlasam veya şu gün özeldir birşey yapsam olmaz para tuzakları hepsi..

1|0
    0|0
  • Sevgililer ve doğum gününü mecburen kutluyorum zorla!! Trip yiyip kavga etmemek için :D Birde anası var tabi. birde babası :D Allahtan kayınçolar baldızlar günü felan yok o ne zaman çıkar ki...

1|0
    0|0
  • Evet dikkat ederim

1|0
    0|0
  • Özel günler faso fiso... Anlık yapılan şeylerden hoşlanıyorum.

1|0
    0|0
  • Önem veririm yılda birkez oluyor ve bence önemi hakediyor 😊😊

1|0
    0|0
  • Hediye almayı ve vermeyi hiç sevmedim. Özel günleri özel ve anlamlı yapan aslında yanımızda olan kişilerdir. Geri kalanı sadece tarih..

1|0
    0|0
  • Ben onemsememde kiz milleti unutmuyo

1|0
    0|0
  • Bencede yapmacık

1|0
    0|0
  • saygı duyarim önem değil

1|0
    0|0
  • kapitalizmin alisveris icin urettigi gunler. ben karsiyim kutlamam kutlatmam:)

1|0
    0|0
  • Önemlidir benim için.

1|0
    0|0
  • benim için hiçbir anlamı olmasa da anlamı olduğunu düşünen insanlar için hatırlarım

1|0
    0|0
  • evet veririm o gun başka olur

0|0
    0|0
  • mum ışıgında sevgilimle bir yemek yemek, libidolari tavana vurdurmak bence tarif edilemez birşey :D

0|0
    0|0
  • yılbaşı bizim günümüz deyil doğum günü ne önem veririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Olaya nasıl baktığına bağlı aslında. Ama seviyorum evet özel günleri ve maddi değilde manevi hediyeler vermeye gayret gösteriyorum

1|0
    0|0
  • Hayırr

1|1
    0|0
  • Hayır, benim için önemleri yok.

1|0
    0|0
  • önem veririm.

1|0
    0|0
  • Ayynen bende böyle düşünüyorum. O günlerin dışında hatırlanmak bana mutluluk veririm

1|0
    0|0
    • 8gün

Kesinlikle. Sıradan bir günde alınan hediye daha farklı. Gerçekten düşünülerek alınmış birşey oluyor. İçten geldiği için. Zorunlu olduğu için, ayıp olur mu diye düşündüğü için değil.

• 8gün

Kesinlikle. Bir şeyi görüp aa bak bunu o çok beğenir diye hatırlanarak hediye almanın tadı ayrı

• 8gün

Ben öyle yapmayı severim. Birşey görürüm hatırlarım ya da hoşuna gideceğini düşünürüm alırım birşeyler yaparım. Asıl olay bu bence

• ben çok çok önem veririm. hatırlanması ve karşı tarafa değerli olduğunu hissettiren günler bunlar. özen gösterilmeli

0|0
    0|0
  • Hic onem vermem kendi dogum gunumu bile unutuyorum bazen

0|0
    0|0
  • Doğum günü ve anneler günü hariç hepsi boş benim için

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Hiç önem vermem de kutlamam da