Öğretmen derste çay içebilir mi?

Bazen kıymetli öğretmenlerimiz derste çay içerek ders anlatıyor bazen boğazının kurulduğunu gidermek bazense boğazından rahatsız olduğu için bazense keyfi olabilir bu. peki siz derste çay içen öğretmen hakkında ne düşünüyorsunuz? içmeli mi içmemeli? iyi mi kötü mü? böyle bir öğretmen dersinize girse saygısızlık eder misiniz?Öğretmen derste çay içebilir mi ??Öğretmen derste çay içebilir mi ??

1|0
19|35

En İyi Erkek Görüşü

• Icsin tabi insaniz hepimiz ne var bunda?

1|0
    0|0
    • 6gün

ben de öyle düşünüyorum peki yönetmelik de içemez diye bir kural var mı? ( bilginiz dahilinde ise lütfen cevap verin)

• 6gün

Bizim okulumuzda yoktu. Kafaya gore hocanin keyfine kalmis. 95% icerdi, icirirdi.

En İyi Kız Görüşü

• Haklılar ama gerçekten 40 dakika boyunca dees anlatmak boğazı çok yoruyor. Ses tellerimiz bile yoruluyor. Birde düşün yani günde kac derse giriyorlar. Yazık günah icsinler :)
    Hem universitelerde sunum yapan öğrenciler bile su vs icebiliyor. Ogretmenler neden icemesin 😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Herhangi bir sıkıntı yok içebilir, keyfi bilir.
    Derse elimde kahve ile girerdim, öğrenci olmama rağmen. Okulda fincanım bile vardı asistan odasına koymuştum.

1|0
    0|0
  • içebilir tabiki..

1|0
    0|0
  • İçebilir

1|0
    0|0
  • Açıkcası belki ders anlatırken yoruluyor olabilir. O psikolojıyı çok iyi biliyorum

1|0
    0|0
  • içer...

1|0
    0|0
  • Farketmez istediğini icebilir bence sorun yok

1|0
    0|0
  • İcsin, ne olacak ki.

1|0
    0|0
  • içilir o kadar sınıfa gidiyor ders anlatıyor ellerimle getiriim kahve çay vs

1|0
    0|0
  • Hah tamamdır her şeyimiz bitti sıra buna mı geldi şimdi

0|0
    1|0
  • İçebilir sıkıntı yok Ramazan ayı değilse

1|0
    0|0
  • Ben lisede bile derse kahve çayla giriyordum

1|0
    0|0
  • İçebilir.

1|0
    0|0
  • Ben de öğretmenlik yapan birisiyim. Ben yanlış buluyorum derste bir şey içilmesini. Bu zamana kadar da hiç içmedim. Bırakın çayı, derste su bile içmem.

0|0
    0|0
  • Hastaysa içer

1|0
    0|0
  • öğretmenine bağlı :D

1|0
    0|0
  • içerler ya.. bende içmştim

1|0
    0|0
  • Böyle güzelse içsin :)

1|0
    0|0
  • sende oku öğretmen ol sende iç

1|0
    0|0
  • Ben de ögretmenim. Su icebilir. Çay ve diger icecekleri icemez. Ögrenciye saygisizliktir bu. Ögrenci de sadece su icebilir. Su temel ihtiyactir cünkü. İcecekle sayginin ne alakasi var diye soran olursa eger şunu söyleyeyim. Bunlar dikkat dagitici seyler. Kokusu olan seyler. Rahatlik hissi veren seyler. Ögrenci de içse ögretmen de içse içen kiside bir anlik dikkat daginikligi ve algi güclügü olusturan seyler. Sudan baskasina gerek yok derste

0|0
    0|0
  • Kahvehanemi lan burası git çayını başka yerde iç diyesi var adamın:)

0|0
    0|0
  • içemez göz hakkı diye bişi var bende çay içmek istiyom belki bizim evimizde hiç çay olmadı, oralet içerdik

0|0
    0|0
  • Bizim dersimize giren proflar derste su bile icirmiyorlar biri demisti ki ben karsinizda bisey yiyip icmiyorsam siz de icmeyeceksiniz saygisizligin luzumu yok.

0|0
    0|0
  • Hasta değilse içmemeli.

0|0
    0|0
  • İçmemeli
    canım cok isterdi benim

0|0
    0|0
  • içmemeli öğrenciye su icirtmiyolar kendileri masallah caylari kahveleri götürüyolar

0|0
    0|0
  • ilk universitemde sinifta sigara bile iciyordum ben.😂 sene 2002 falan; tabi sen o zamanlar bebek mamasi yiyordun 😍

0|0
    0|0
    • 6gün

ne ezdin yaşımı :/

• 6gün

değişen çok şey var eskiden öğretmen sigara da içse saygı vardı simdi çay içince bile sıkıntı oluyor

• 6gün

insanlik cok ilerledi artik gorunmuyor iste

• Dinlemediğim için çok umrumda olmuyordu.

0|0
    0|0
  • içmemesi gerek.

0|0
    0|0
  • Öğretmen içmemeli bence. bir öğrenci derste çay içerse ilk o çay içen öğretmen kızar. Sistem genel olarak böyle 😂

0|0
    0|0
  • bana ne hanfendi. isterse rakı içsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 18

• Bana göre bir öğretmenin derstte iken çay içme hakkı var ise o zaman çocuklarında bunu yapma hakkı vardır diye düşünüyorum. Yasaklar herkes için olmalıdır. Öğrenci içinde öğretmen içinde.

1|0
    0|0
    • 6gün

bence de hem öğretmen hem öğrenci icsin :)

• 6gün

Sonuçta karşısında ders verdiği kişiler onun gibi yetişkin değil. Bu soğuk havada o ısınırken çocuklara yazık günah değil mi? Canları da çekebilir. Belki içlerinde kahve alamayacak durumda olanlar vardır.

• içebiklir bence

1|0
    0|0
  • İçebilit sonuçta konuşuyor

1|0
    0|0
  • İçer

1|0
    0|0
  • İçmemeli

0|0
    0|0
  • icerdi bizim unideki yard prof hoca ne diyebilirsin ki

0|0
    0|0
  • icmemesi lazım

0|0
    0|0
  • İçemezler. Şikayet edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • İçemez içmemeli

0|0
    0|0
  • İçmemeli, nasıl ki öğrenci derste birşey yiyip içmiyorsa karşısındaki de aynı nezaketi göstermeli.

0|0
    0|0
  • içmemeli ama ben içerim..

0|0
    0|0
  • Biz de içelim diye isyan çıkarsınlar.

0|0
    0|0
  • Öğrenci içmiyorsa öğretmende içmesin

0|0
    0|0
  • Öğrenciler gibi teneffüste içmeli. Çay seven öğrencilerin dikkati dağılabilir.

0|0
    0|0
  • Bence içmemeli.

0|0
    0|0
  • Senin düşünceni pek önemseyeceklerini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • icecekse ramazanda icsin.

0|0
    0|0
  • iciyorlar.. bizim de icmemize bir sey demiyorlar