Elimde harika bir senaryo var bunu nasil ulastirabilirim nasil dikkate alirlar?

Aniden aklima gelen bir fikrin filizlenmesiyle cok harika bir senaryo buldum. Bu senaryoyu yapimciya veya yonetmene gondersem ozetini dillate alirlar mi? Ama fikrin calinmasindan korkuyorum? Sizce nereye gonderebilirim? Eger olur diyorsaniz bir bilginiz varsa nette bir site var ucretli oraya kaydediyorsun telif hakkini almis gibi bir sey dava acsan kazaniyorsun sonra ama napicam bilemedim? Dizi degil bu ara da film olucak dolu dolu bir film.

0|0
0|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Telif hakkını al kafan rahat olsun, yapımcı değil ama yönetmen arkadasım var telif hakkını aldıktan sonra yaz gönder değerlendirmesini yaptırayım

1|0
    0|0
    • 1gün

Gercekten mi arkadasiniz kim bir de yonetmen kabul etse de olur mu peki nasil hayata gecer ki

• 1gün

Anladim bu telif alma isi sanirim uzun surucek cok tesekkurler yardiminiz icjn

• 1gün

Ricalar

• torpil lazım

0|0
    0|0
    • 1gün

Ama nu oyunculuk degil sonucta her yapimci reyting icin calismaz mi cok iddaaliyim reyting getirisi yuksek olucak tani oyunuclaf tanidik olursa

• 1gün

Aç şu TV'lere bak, doğru dürüst kaç tane dizi görüyprsun?

• İstanbul tiyatrolar odasına yollarsan değerlendirirler

0|0
    0|0
    • 1gün

Ilk kez biyle bir sey duydum oda tiyatrosunu biliyorum ama onu bilmiyorum nasil ulasabiliri.

• 1gün

Bu film senaryosu

• 1gün

Tiyatro / Flim / Sahne oyunları ortak toplanma yeri orası ama sen bilirsin benim bilgim bu kadar.

• e-mail fala at dicemde bakarlarmı orasını bilemem

0|0
    0|0
  • 😁😂😁😂😃😄😅😆😇

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...