Kütuphaneye geldim aklima wc deki salak kızin taharetlendigi geldi. Nasil gecer?

Wc deyken şıpir spir taharetlendigini duydum. O zamandan beri hayat zehir oldu. Kutuphaneye geldim ne guzel sicacik sesiz sakin. Gel görki aklimaa takildi calisamiyorum. Ne yapmaliyim yardimm😩

Güncellemeler:
7gün Tikdindim la. Erü kutuphanesinde şipirdatan aptl kiz.

0|0
3|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Neden tiksiniyorsun ya, unutmaya çalış, hem temizlenmek iyidir, temizlenmese miydi, bence çok abartıyorsun, görende sanacak kıyamet kopmuş :D

0|0
    0|0
    • 7gün

Valla benim kiyametim bu😖 gitmiyo aklimdan. Ozellikle ders calisirken. Bkmtimm😩😩😫😫😭

• 7gün

Ya tamamda ses rahat edici ama çok abartılı oldu. Bir kere şahit oldun diye mi sürekli bu haldesin. O zaman ders çalışma, dişarı çıkıp gez ve stres at. Ya da tiksindiğin şeyin üzerine git, wc de aynı sesi sende çıkar. Belki eski sesi susturmuş olursun.

• 7gün

Alaksi yok. Zaten ders calsamiyom daha da stres oldum

• ya CMBXMVXNVX

0|0
    2|0
    • 7gün

Burda yardim istiyom salak sacma cevaplar yazmayin be

• 7gün

insanlık hali canım. aklına takıldıysa bizene buraya yazıyosun senin gibi salakça şeyler soranlardan bıktım bir bitmediniz ak aptallar

• 7gün

Bak hakaret etme. Ben cidiyim. Ders calisamiyorum lanet takinti yuzunden. Bir hooyyk tukuruyo 1 ay ona tiksiniyom calsamiyom smdide bu delirecem psikolog randevuyuda aldim 2 ay sonraya

• ne kadar Çok kötüsün :D

1|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Akşam akşam güldürdün ya sesli güldüm şıpır şıpır nedir ya aS:DaSD: aS: D

0|0
    0|0
    • 7gün

Valla bnde tiksimdim😖 napsam gecmiyo

• 7gün

sıkı bir kampa git balık falan tut aklına bile getirme üff başka şeylerden soğuttun birden cinsellikten soğudum

• Şıpır şıpır taharetlenmek :))

0|1
    0|0
  • Başka bişey düşün

0|0
    0|0
  • :D çok iyi yaa aynısı nı yap sende

0|0
    0|0
    • 7gün

Kafayi mi yedin ne aynjsi ya

• 7gün

valla çokda kasma niye dersen cogu ınsan oyle temızlenıyo dısarda yemek vs yıyoruz onları hazırlayanlarda boyle yapıp sonrasında ne derece hijyenık oluyolar bılmıyoruz kii herseyı cok dusunursen kafayı cızersn

• 7gün

Hakliisn iste benim ki boyle dusunmek istemedikce kadamdan atamamam😣

• Korku filimi seyret aklından silinir

0|0
    0|0
  • Sjsjsj haykırdım mk

0|0
    0|0
    • 7gün

Öyle napim kafayi yedim😫😫

• 7gün

Valla sorun var😖

• 7gün

Ne oluyki sizin cati katinda

• Ne kötü yaratıklarsınız

0|0
    1|0
    • 7gün

Sen neysin lan yararatik ney. Sipa

• 7gün

Küfür etmem

• 7gün

Sıpa olmaya bile layık olamayan ırk dedim amacım bana ettiğin hakaretin karşılığını vermekti

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...