Yarış motoru kullanmak arabadan zormu?

Evet yarış motoru kullanmak zormu kolay mı ks?

Güncellemeler:
2gün Bu sıra motorlara karşı ilgim var zor diyorlar ama ne kadar zor olabilir arabada kullanmak daha zordur diye düşünüyorum

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• yarış motorları ağır olur biraz kullanması zor olabiliyor ama araba daha kullanışlı ve kolay

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Kullandığın cc ye göre değişir ve bir de tecrübeye göre şimdi eğer sen 1000 cc bir motor kullanıyorsan bunun hakimiyeti zor olur arabaya göre
    Bende motor almak istiyorum kismetse KTM 125 RC almak istiyorum sana da tavsiye ederim başlangıç için uygun olur

1|0
    0|0
    • 2gün

Ben kullanamıyorum ya çok zor 😀

• 2gün

Öyle olacak başlarda ama alışırsın motor alacaksan da 125 cc den başla racing istiyorsan sana Yamaha r125 ve Ktm 125 rc yi öneririm fakat bunlar pahalı sıfırları 13 bin lira daha uygun istersen Honda cbr 125 var bunun sıfırı da 10 bin lira civarında

• ölmeyi bayılman zannediyosunuz herhalde binin bakalım :D :D :D 1000 cc var arkadaşımda biniyoruz arasıra 250 260 yapın bakalım ne oluyor

1|0
    0|0
  • Zordur evet

1|0
    0|0
  • Tabi ki zor motorla arabayı karşılaştırman saçma olmuş yarış motorlarının cc leri yüksektir bu hakimiyeti zorlaştırır

1|0
    0|0
  • Arabayla kıyaslanamayacak kadar zordur. Ve en zoru ülkemizdeki araba sürücüleriyle aynı trafikte yol almaktır.

1|0
    0|0
  • herkese göre değişir motoru bilene araba arabayı bilene motor zor

1|0
    0|0
  • 1300 lük kullanabilirsen öğreteyim :)

1|0
    0|0
  • zor bence mcnxbxbv

1|0
    0|0
  • Zor.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • vitesli tüm motorlar prensıpte aynıdır, fark güç ve verdıgı tepkılerın sertliği ve süresidir, tecrube kazandıkca fark kaybolur, arabaya göre zor tabıkı dengede tutmak durumundasın fark burda

1|0
    0|0
  • 100 hp sadece bir tekerde düşün, kontrolü çok zor😶

1|0
    0|0
  • zor olmalı

1|0
    0|0
  • Boyum uzun olduğundan hiç zorlanmıyorum MOTOR <3

1|0
    0|0
  • Yani teker farkı var başta 😉

1|0
    0|0
  • ikiside zor değil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet zor motoru kaldırabilen sen olmalısın. Yarış motorları da hayli ağır oluyor.

1|0
    0|0
  • Motor forever ❤️️

1|0
    0|0
  • kolay bence

1|0
    0|0
  • daha kolay bence motor sürmek.

1|0
    0|0
Yükleniyor...